Lekkoatletyczny Puchar Polski Anny Rostkowskiej

cz pon, 24 września 2007 18:02

Rewelacyjnie zaprezentowała się Anna Rostkowska, z klubu Athletics Jakać Młoda, podczas rozgrywanego w sobotę w Toruniu finału Lekkoatletycznego Pucharu Polski. Rostkowska wygrała bieg na 1500m z czsem 4:14,92 wyprzedzając zdecydowanie na ostatniej prostej Joannę Kuś (AZS AWF Katowice) i Dominikę Główczewską (SKLA Sopot).

XII edycja Czwartków Lekkoatletycznych w Piątnicy

cz pon, 24 września 2007 06:25

Rewelacyjnie spisali się podopieczni Marzeny Kossakowskiej i Andrzeja Korytkowskiego nauczycieli ze szkoły podstawowej z Miastkowa, podczas rozegranych w Piątnicy pierwszych zawodów XII Edycji Czwartków Lekkoatletycznych. Dorobek 16- osobowej ekipy to 17 medali w tym 7 – złotych.

Dobre występy lekkoatletów

cz wt, 18 września 2007 06:26

Na Mistrzostwach makroregionu podlasko – lubelskiego młodzików lekkoatleci z Łomży zdobyli 9 medali. Tradycyjnie już z naszych ekip najlepiej wypadli zawodnicy „Prefbetu Śniadowo”, którzy zdobyli 7 krążków i 5 kwalifikacji na Mistrzostwa Polski Młodzików (Słubice 29-30.09.2007r.). Szczególne słowa uznania należą się Katarzynie Pługów (GP Wąsosz – tr. A.Korytkowski) i Kamilowi Pogorzelskiemu (GP Kobylin Borzymy – tr. J. Maleszewski), którzy zdobyli po 2 medale i 2 rekordy życiowe.

Łomżyńskie karateczki na ME

cz pon, 17 września 2007 06:45

Dwanaście medali (4 złote, 5 srebrnych i 3 brązowe) siódmych mistrzostw Europy w karate kyokushin open zdobyli w niemieckiej miejscowości Riesa reprezentanci Polski. W zawodach wzięło udział 169 zawodników i zawodniczek z 17 krajów. W tej grupie były także zawodniczki wywodzące się z Łomży.

Chinka z Łomży bezkonkurencyjna

cz pon, 17 września 2007 06:25

Zawodniczki AZS PWSIP Wałkuscy z Łomży zdominowały rozgrywany w Wysokim Mazowieckim I Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny (WTK) juniorów i juniorek w tenisie stołowym. Łomżanki zajęły cztery z pierwszych pięciu miejsc. Najlepszą zawodniczką turnieju okazała się 15-letnia Chinka Bingran Ren (czytaj Bienżan Żen) z Łomży.

Puchary Prezesa zarządu Pfleiderer Grajewo s.a. rozdane

mm nie, 16 września 2007 17:36

Z udziałem blisko 100 zawodników z pięciu klubów naszego regionu i trzech z Litwy odbył się w Grajewie XV Międzynarodowy Turniej Zapaśniczy o puchar Prezesa Zarządu Pfleiderer Grajewo S.A. Rywalizowali oni w stylu klasycznym w kategorii młodzików i w mini zapasach. Bardzo dobrze zaprezentowali się goście z Litwy, którzy już teraz reprezentują wysoki poziom wyszkolenia i dla naszych najmłodszych adeptów tego sportu była to dobra konfrontacja i lekcja zapasów.

Życiówki lekkoatletów Prefbetu Śniadowo

cz wt, 04 września 2007 14:17

Bardzo dobre występy zanotowali lekkoatleci „PREFBETU ŚNIADOWO” w dwóch rozegranych w weekend imprezach sportowych. Podczas rozegranych w sobotę w Białymstoku Mistrzostw Województwa Młodzików w Białymstoku młodzicy klubu zdobyli 17 medali. Z kilku medalami powrócili także lekkoatleci, którzy w niedzielę zmagali się na Mitingu w Warszawie. Do obu imprez zawodnicy Prefbetu przygotowywali się podczas zgrupowania w Szklarskiej Porębie.

Ruszył III Ogólnopolski Turniej Tenisa Ziemnego „Nadzieja CUP”.

cz pt, 31 sierpnia 2007 07:15

Od czwartku na kortach tenisowych przy III LO w Łomży trwa rywalizacja tenisistów z całej Polski. Do Łomży przyjechali zawodnicy z pierwszej 20-stki listy Polskiego Związku Tenisowego. Reprezentują Łęczną, Wrocław, Warszawę, Białystok i oczywiście Łomżę.

Szybka jak... Rostkowska

cz wt, 21 sierpnia 2007 06:56

W Międzynarodowym Memoriale Tadeusz Ślusarskiego i Władysława Komara rozegranym w sobotę (18.08.2007r) w Międzyzdrojach doskonale zaprezentowała się Anna Rostkowska – reprezentantka Klubu Athletics Jakać Młoda, która wygrała bieg na 1000m wynikiem 2:36,95. Wynik ten jest najlepszym tegorocznym rezultatem na świecie na tym dystansie, jest on jednocześnie rekordem województwa podlaskiego. Poprzedni rekord został ustanowiony w 1974 roku i był o ponad 10 sekund słabszy od tego ustanowionego przez Rostkowską.

Dobre występy zawodników Prefbetu Śniadowo na OOM

cz pon, 30 lipca 2007 06:28

Trzy medale - dwa złote i jedne brązowy - zdobyli lekkoatleci LŁKS „PREFBET ŚNIADOWO” podczas na XIII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Lekkiej Atletyce (czyli Mistrzostwa Polski juniorów młodszych), które od minionej środy do piątku odbywały się w Szczecinie. W imprezie tej brało udział ponad 800 zawodników z 207 klubów.

Regaty

cz nie, 29 lipca 2007 21:55

W sobotę na Jeziorze Rajgrodzkim odbyły się po raz siódmy regaty w klasie Omega pod nazwą Bezpieczne Wakacje o puchar prezesa Stowarzyszenia Bezpieczna Ziemia Łomżyńska. W zawodach udział wzięli żeglarze z Łomży, Białegostoku, Rajgrodu i Grajewa. Po raz trzeci bezkonkurencyjna okazała się ekipa z Łomży dowodzona przez Piotra Nowakowskiego.

Puchar prezesa ŁSM dla Kilerów i FC Fabergi

cz pt, 27 lipca 2007 09:50

Drużyna Kilerów w grupie średniej i FC Fabregi w grupie najstarszej to zwycięzcy tegorocznej edycji Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Prezesa Łomżyńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej. W tym roku w rozgrywkach brało udział blisko 250 młodych piłkarzy.

Maja znowu w czołówce

mm pon, 23 lipca 2007 10:18

Łomżynianka, Maja Chełstowska, która rok temu na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży, znanej jako Mistrzostwach Polski Juniorek Młodszych, wywalczyła złoto na swojej osadzie, w tym roku na Mistrzostwach Polski Juniorów wywalczyła brąz.

Z Halandii do Łomży bez medalu, ale z rekordem życiowym

cz pon, 23 lipca 2007 06:54

Bez medalu wraca do Łomży Artur Zaczek zawodnik LKS Narew Kurpiewski Łomża, który brał udział w Mistrzostw Europy Juniorów, które zakończyły się wczoraj w holenderskim mieście Hengelo. W biegu na 100 m w swojej serii eliminacyjnej sprinter z Łomży był trzeci, ustanawiając nowy rekord życiowy 10,63s. Niestety w półfinale Artur obiegł już wolniej – 10,73 i zajął dopiero 5 miejsce.

Podbój Warszawy

cz pon, 23 lipca 2007 06:14

Po Białogardzie i Sopocie zawodnicy „PREFBETU ŚNIADOWO” ruszyli na podbój Warszawy. W mitingu, który odbył się 20 lipca 2007r. na Warszawskim „Orle” na 12 osobo startów 6 rekordów życiowych i 7 pozycji na podium.

Dobry występ Arkadiusza Wojno

cz so, 21 lipca 2007 11:20

Podczas Mistrzostw Świata Juniorów Młodszych, które odbyły się w Czeskiej Ostrawie z pośród trójki reprezentantów woj. podlaskiego najlepiej zaprezentował się Arkadiusz Wojno (L.Ł.K.S. „PREFBET ŚNIADOWO”). Pozostała dwójka Ruschewski Mariusz i Bielawska Martyna odpadli w eliminacjach.

Zielona Architektura jednak lepsza...?

cz pt, 20 lipca 2007 16:38

Zielona Architektura - firma, która niefortunnie, z ogromnym poślizgiem wykonała I etap modernizacji stadionu przy ulicy Zjazd w Łomży będzie także przeprowadziła II etap jego modernizacji. Ratusz właśnie ogłosił, że to Zielona Architektura wygrała powtórzony przetarg na budowę boiska bocznego na stadionie. Cena z jaką zaproponowała ZA za zmodernizowanie boiska bocznego wynosi 810 tys zł. Dodajmy, że w pierwszym przetargu wygrało konsorcjum pod przewodnictwem Przedsiębiorstwa Wielobranżowego “ZIEJA” z Łomży.

Sopot szczęśliwy dla lekkoatletów „Prefbetu Śniadowo”

cz pt, 20 lipca 2007 13:57

Sześć medali, w tym trzy złote i aż siedem rekordów życiowych – to osiągnięcia zawodników „PREFBWETU ŚNIADOWO” na mitingu w Sopocie. W rozegranych w środę zawodach poza Polakami wystartowali także lekkoatleci z Niemiec i Izraela. Ośmioro podopiecznych Andrzeja Korytkowskiego wystartowało w sumie w 11 konkurencjach.

Zaczek na lekkoatletycznych mistrzostwach Europy

cz śr, 18 lipca 2007 09:06

Od czwartku do niedzieli tysiąc lekkoatletów z 45 krajów rywalizować będzie w holenderskiej miejscowości Hengelo w 19. Mistrzostwach Europy juniorów. Na miejsce zawodów dotarła już reprezentacja Polski - 29 zawodniczek i 37 zawodników. W tej grupie jest też łomżanin Artur Zaczek zawodnik LKS Narew Kurpiewski Łomża.

Walne w ŁKS

cz wt, 17 lipca 2007 14:34

Zarząd ŁKS zaprasza na Walne Zgromadzenie Sprawozdawcze Członków i Sympatyków Łomżyńskiego Klubu Sportowego w dniu 18.07.2007 o godz. 17:00 w Państwowej Szkole Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży ul. Poznańska 141.

« · «« · 157 · 158 · 159 · 160 · 161 · 162 · 163 · 164 · 165 · 166 · »» · »