Dobre występy łomżyńskich lekkoatletów

cz nie, 16 marca 2008 12:42

Podczas makroregionu podlasko – lubelskiego w biegach przełajowych świetny występ zanotowali lekkoatleci Ludowego Łomżyńskiego Klubu Sportowego „Prefbet Śniadowo” Łomża. W stawce 23 klubów podopieczni Przemysława Dąbkowskiego i Andrzeja Korytkowskiego zdobyli tytuł v-ce mistrzowski w kategorii młodzików przegrywając pierwsze miejsce zaledwie jednym punktem z LKS Podlasie Białystok

„Jedynka” uległa Legionovi

cz nie, 09 marca 2008 21:00

Siatkarki UKS „Jedynka” Łomża uległy na wyjeździe Legionovii Legionowo 0 : 3. Łomżanki grały bez kontuzjowanej kapitan Mileny Skowrońskiej i tylko w drugim secie nawiązały walkę z przeciwniczkami. Sobotni mecz był ostatnim w sesji zasadniczej. UKS „Jedynka” Łomża skończyła ją na ostatnim miejscu w tabeli i teraz rozpocznie rozgrywki o utrzymanie w drugiej lidze.

Szachowe mistrzostwa powiatu

cz nie, 09 marca 2008 10:02

48 zawodników przystąpiło do rozgrywanych w sobotę w Piątnicy Mistrzostw Powiatowego Zrzeszenia LZS w Łomży w szachach. Turniej rozegrano systemem szwajcarskim na dystansie 7 rund po 15 min. dla zawodnika, przy czym klasyfikację prowadzono w 7 kategoriach wiekowych: dzieci do 10 lat, dziewczęta i chłopcy szkół podstawowych, gimnazjów oraz kobiet i mężczyzn. Sędzią głównym turnieju był Sławomir Sobociński.

ŁKS Łomża zaczyna od porażki

cz so, 08 marca 2008 16:56

Nie było niespodzianki. W pierwszym po zimowej przerwie ligowym meczu ŁKS Browar Łomża uległ na własnym stadionie Polonii Warszawa 1 : 3. Goście dominowali przede wszystkim w pierwszej połowie meczu, w której strzelili dwa gole. Łomżanie do gry wzięli się po przerwie. W tej części meczu stworzyli kilka doskonałych sytuacji strzeleckich, ale tylko jedną z nich wykorzystał Georgi Bzhev. W 76 minucie meczu dobił on piłkę odbitą przez bramkarza Polonii po strzale Kęski.

Wiosnę zaczynamy od Polonii Warszawa

cz pt, 07 marca 2008 13:24

Po zimowych perypetiach ŁKS Łomża rozpoczyna wiosenną rundę rozgrywek na zapleczu piłkarskiej ekstraklasy. Celem jest utrzymanie się na tym poziomie rozgrywek, co jednak nie będzie łatwe. Na początek – już w sobotę - łomżanie podejmą zespół Polonii Warszawa. Wśród gości zagra kilku piłkarzy z Reprezentacji Polski: Majdan, Piechna czy Liberda.

Browar i ŁKS razem

cz cz, 06 marca 2008 17:29

Łomżyński browar pozostaje głównym sponsorem ŁKS-u Browar Łomża. W czwartek po południu przedstawiciele browaru i zarząd Łomżyńskiego Klubu Sportowego podpisali umowę sponsorską. Choć kwota kontraktu pozostaje tajemnicą, to Marcin Trojanowski członek zarządu ŁKS-u podkreśla, że jest ona satysfakcjonująca dla obu stron. - Dzięki tej umowie, a także wsparciu miasta Łomży i innych sponsorów, finansowanie drugoligowej drużyny ŁKS-u powinno zostać ustabilizowane – ocenia Trojanowski.

Porażka siatkarek Jedynki Łomża

cz cz, 06 marca 2008 06:22

Siatkarki Jedynki Łomża przegrały 0:3 (w setach: 15:25, 18:25, 22:25) we własnej sali ze Spartą Warszawa w zaległym meczu II ligi. - W tym starciu był widoczny brak naszej kapitan Mileny Skowrońskiej, która ma skręcony palec - mówi trener Mirosław Skawski. - Bez niej dużo tracimy zarówno w bloku, jak i w ataku. No i jej obecność także mobilizuje dziewczyny.

ŁKS Łomża: obronić się przed spadkiem

cz śr, 05 marca 2008 19:18

Celem drużyny ŁKS Browar Łomża jest utrzymanie się w piłkarskiej drugiej lidze. Mają w tym pomóc nowi piłkarze, którzy dołączyli do drużyny przed rundą wiosenną. Trener ŁKS Witold Mroziewski powiedział, że w sytuacji kiedy drużyna zajmuje 15. miejsce w tabeli najważniejsze jest, by przesunąć się o jedno lub kilka miejsc w górę i zapewnić w ten sposób utrzymanie się w drugiej lidze.

ŁKS Łomża przegrywa z Wisłą Płock

cz pon, 03 marca 2008 12:12

Piłkarze ŁKS-u Łomża rozegrali ostatni sprawdzian przed wznowieniem za tydzień II-ligowych rozgrywek. W sobotę przegrali 0:1 z jednym z kandydatów do awansu do ekstraklasy Wisłą Płock. - Jestem zadowolony z tego meczu, jeżeli wyeliminujemy jeszcze błędy taktyczne, które zdarzają się moim piłkarzom, to powinno być dobrze - twierdzi Witold Mroziewski, trener ŁKS-u. - W pierwszej połowie zarówno my, jak też Wisła stworzyliśmy sobie po jednej wybornej okazji do zdobycia gola.

Nie dały szans

cz pon, 03 marca 2008 11:32

Łomżyńskie tenisistki stołowe nie mają sobie równych w całym województwie podlaskim. Świadczą niezbicie o tym wyniki rozegranych w niedzielę w Białymstoku Indywidualne Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Seniorów w tenisie stołowym. Łomżanki triumfowały solo jak i duetach.

Zaoszczędzą na jedenastce Łomży?

cz pt, 29 lutego 2008 21:55

Choć już za tydzień drugoligowa drużyna ŁKS Browar Łomża wybiegnie na boisko, aby rozegrać pierwszy w tym roku ligowy mecz, w dalszym ciągu nie ma umowy z głównym sponsorem drużyny. Nieoficjalnie mówi się, że Browar Łomża chce dać na drużynę o 30% mniej pieniędzy niż w ubiegłym roku. Zarząd klubu nabiera wody w usta i mówi tylko, że „negocjacje cały czas trwają”, a wobec tego „nic do prasy nie wycieknie...”

3 biegi, 6 życiówek

cz pon, 25 lutego 2008 06:36

W dobrych humorach i z sześcioma rekordami życiowymi wracają lekkoatletki „Prefbetu Śniadowo” Łomża z rozegranych w ostatni weekend lekkoatletycznych Halowych Mistrzostw Polski Seniorów w Spale.

Tenisiści w Piątnicy

cz nie, 24 lutego 2008 20:24

32 dziewczyny i 51 chłopaków rywalizowało w rozegranym w sobotę w Piątnicy III Wojewódzkim Turnieju Kwalifikacyjnym juniorów w tenisie stołowym. Wśród dziewcząt dominowały zawodniczki PWSIP Wałkuscy Łomża. Turniej wygrała Weronika Łuba przed Karoliną Gołebiewską, a w pierwszej piątce były jeszcze dwie łomżanki.

Reprezentantka Polski nie dała szans łomżankom.

mm so, 23 lutego 2008 21:41

Bez sensacji zakończył się dzisiejszy mecz pomiędzy UKS Jedynka Łomża a KS Organika Budowlani Łódź . Goście wystąpili w najsilniejszym składzie i łomżyńska drużyna gładko uległa we własnej hali 0 : 3. Wynik nie dziwi gdyż drużyna gości jest jedną z kandydatek do awansu do I ligi, a gospodarze chcą utrzymać się w II.

Pierwszy triumf ŁKS

cz śr, 20 lutego 2008 20:34

Historia Łomżyńskiego Klubu Sportowego, mimo zawirowań, nie zostanie przerwana. W środę wieczorem członkom klubu udało się wybrać nowy pięcioosobowy zarząd klubu. Prezesem ŁKS-u został Leszek Gołaszewski, członek poprzedniego zarządu, który na początku stycznia w całości poddał się do dymisji. Nowy prezes klubu, najprawdopodobniej będzie prezesem etatowym bo taka była wola większości członków klubu.

ŁKS ostatnie starcie?

cz śr, 20 lutego 2008 07:29

Dzisiejszy wieczór będzie bardzo trudny dla ŁKS-u Łomża. To właśnie dziś odbędzie się Walne Sprawozdawczo-Wyborcze Zgromadzenie Członków i Sympatyków Łomżyńskiego Klubu Sportowego. Już dawno od efekt takiego spotkanie nie zależało aż tak wiele... Jeżeli nie dojdzie do wyboru pełnoprawnych władz klubu, jego ponad 80-letnia historia może zostać przerwana na zawsze.

Zawodniczki Prefbetu w formie

cz nie, 17 lutego 2008 22:19

Podczas rozegranego w sobotę halowego mitingu w Spale po raz kolejny w tym sezonie zawodniczki LŁKS „PREFBERTU ŚNIADOWO” Łomża ustanowiły nowe rekordy życiowe i jednocześnie zajęły bardzo dobre lokaty.

Jedynka uległa Nike

cz śr, 13 lutego 2008 23:38

Siatkarki UKS „Jedynka” Łomża przegrały we własnej sali 1 : 3 z Nike Osrołęka. W środę wieczorem w hali przy SP nr 9 w Łomży rozegrano zaległe spotkanie drugoligowych rozgrywek siatkówki kobiet. Łomżanki stosunkowo wysoko przegrały dwa pierwsze sety, później ostro wzięły się do pracy i niewiele brakowało, a doprowadziłyby do tie-breaka.

PZPN rozwiązał kontrakt ŁKS-u Łomża z Petaszem

cz śr, 13 lutego 2008 13:02

Wydział Gier PZPN podjął decyzję o rozwiązaniu kontraktu Piotra Petasza z ŁKS Łomża z winy klubu. Zawodnik był związany z ŁKS-em do końca 2008 roku, ale wobec zaległości finansowych klubu, domagał się rozwiązania umowy. 23-letni obrońca ostatnio grał w sparingach Piasta Gliwice i najprawdopodobniej wkrótce zwiąże się umową z gliwickim drugoligowcem. Petasz jako obrońca w rundzie jesiennej zdobył dla ŁKS-u cztery bramki.

Łomżanie wygrali turniej trampkarzy w Zambrowie

cz pon, 11 lutego 2008 22:12

Młodzi piłkarze ŁKS Łomża wygrali III Halowy Turniej Piłki Nożnej Trampkarzy Młodszych o Puchar Prezesa ZKS Olimpia. W finałowym meczy, dopiero w rzutach karnych, łomżanie pokonali piłkarzy z Korony Ostrołęka. Najlepszym zawodnikiem turnieju został Robert Golanek z ŁKS Łomża.

« · «« · 152 · 153 · 154 · 155 · 156 · 157 · 158 · 159 · 160 · 161 · »» · »