poniedziałek, 09 grudnia 2019 napisz DONOS@

ŁKS jedzie do Stalowej Woli

cz pt, 11 kwietnia 2008 06:38

Bez trenera, zastraszeni zwolnieniem piłkarze ŁKS-u Łomża przygotowują się do sobotniego pojedynku w Stalowej Woli. Jeżeli przegrają, mogą spaść na ostatnie miejsce w tabeli II ligi. Po ostatnim spotkaniu - porażka 0:1 z Motorem Lublin - trener Witold Mroziewski oddał się do dyspozycji zarządu. Ten postanowił rozwiązać z nim umowę. Problem w tym, że nie ma następcy.

Bardzo dobrze pracował, ale zabrakło wyników

Foto: Bardzo dobrze pracował, ale zabrakło wyników
cz wt, 08 kwietnia 2008 13:30

Witold Mroziewski nie jest już trenerem drugoligowej drużyny ŁKS Łomża. Zarząd klubu zdecydował o rozwiązaniu umowy ze szkoleniowcem za porozumieniem stron. Jak przekonywał podczas konferencji prasowej prezes klubu Leszek Gołaszewski zarząd ŁKS-u decydując o rozwiązaniu umowy z trenerem „bardzo wysoko ocenił jego pracę”. Na razie nie wiadomo, kto będzie nowym trenerem drużyny marzącego o utrzymaniu na zapleczu piłkarskiej ekstraklasy Łomżyńskiego Klubu Sportowego.

Mroziewski odejdzie?

Foto: Mroziewski odejdzie?
cz pon, 07 kwietnia 2008 15:53

Nie wiadomo czy w dalszym ciągu Witold Mroziewski jest trenerem drugoligowej drużyny ŁKS-u Łomża. W poniedziałek zarząd klubu przez kilka godzin zastanawiał się co zrobić ze złożoną przez trenera rezygnacją po przegranym w sobotę meczu z Motorem Lublin. Oficjalnie stanowisko poznamy dopiero jutro (we wtorek) podczas konferencji prasowej, w której udział mają wziąć prezes klubu i trener Mroziewski... Czyżby zatem pożegnalna konferencja prasowa?

Szybcy mistrzowie

Foto: Szybcy mistrzowie
cz pon, 07 kwietnia 2008 11:47

Wojciech Walewski z Łomży wygrał pierwsze otwartych mistrzostwa województwa podlaskiego w szachach szybkich. W niedzielę w niedzielę w zorganizowanych w budynku Wyższej Szkoły Agrobiznesu mistrzostwach wystartowało blisko pół setki zawodników z Łomży, Białegostoku, Suwałk, a także m.in. z Ostrołęki.

„Jedynka” po raz trzeci przegrała

Foto: „Jedynka” po raz trzeci prz...
cz so, 05 kwietnia 2008 21:25

Siatkarki UKS „Jedynka” Łomża przegrały pierwszy trójmecz w walce o utrzymanie w drugiej lidze. Przed tygodniem, grając na wyjeździe, łomżanki dwukrotnie uległy zawodniczkom ŁKS-u Łódź, a w sobotę we własnej hali odnotowały trzecią porażkę. W żadnym z trzech meczy podopieczne trenera Mirosława Skawskiego nie zdołały wygrać nawet jednego seta.

ŁKS Łomża po raz kolejny przegrał, Mroziewski składa dymisję

Foto: ŁKS Łomża po raz kolejny przegrał, Mroziewski s...
cz so, 05 kwietnia 2008 17:48

Czwartą porażkę na wiosnę odnotował walczący o utrzymanie na zapleczu piłkarskiej ekstraklasy ŁKS Browar Łomża. Tym razem łomżanie na własnym boisku ulegli 0 : 1 Motorowi Lublin. Jedynego gola w 62 minucie strzelił Kamil Stachyra. Podczas po meczowej konferencji prasowej trener ŁKS-u Witold Mroziewski powiedział, że „jako człowiek honoru składa dymisję”. W poniedziałek ma zebrać się zarząd klubu, by zdecydować czy ją przyjąć. - Wszystkie zmiany są możliwe – mówił dziennikarzom prezes ŁKS-u Leszek Gołaszewski

O utrzymanie w II lidze

cz pt, 04 kwietnia 2008 15:16

Na stadionie i w hali będą w sobotę wałczyć łomżyńscy drugoligowcy. Zarówno w przypadku piłkarzy ŁKS-u Browar Łomża jak i siatkarek UKS „Jedynka” Łomża cel jest taki sam – utrzymać się w lidze. Teoretycznie w gorszej sytuacji są siatkarki, które w sobotę powalczą o zachowanie szans na utrzymanie się, a piłkarze ŁKS-u choć dziś są na pozycji spadkowej to do końca rundy mają jeszcze 11 spotkań.

Portugalia, Cypr i ...Szklarska Poręba

Foto: Portugalia, Cypr i ...Szklarska Poręba
cz śr, 02 kwietnia 2008 19:45

W kraju i zagranicą przygotowują się najlepsi zawodnicy LŁKS „Prefbet Śniadowo” Łomża do nadchodzącego sezonu lekkoatletycznego. Arkadiusza Wojno wraz z Kadrą Juniorów trenuje na Cyprze, Magdalena Stankiewicz, Daniel Chyliński Justyna Korytkowską trenowali w Portugalii, a kilkuosobowa grupa lekkoatletów, którzy jeszcze nie odnieśli tak spektakularnych sukcesów, przygotowuje się do zawodów w Szklarskiej Porębie.

Słaby start łomżanek w play-off

cz pon, 31 marca 2008 06:14

Walczące o utrzymanie w drugiej lidze siatkarki UKS „Jedynka” Łomża słabo rozpoczęły rozgrywki play-off. W sobotę i niedzielę przegrały dwa mecze ŁKS-em Łódź 0 do 3. System w tej części rozgrywek zakłada walkę do trzech zwycięstw. Kolejne spotkanie obu drużyn w sobotę w Łomży.

ŁKS Łomża przegrał we Wrocławiu

cz so, 29 marca 2008 21:43

Nie było niespodzianki. Piłkarze ŁKS-u Łomża grając na wyjeździe ulegli drużynie Śląska Wrocław 0 do 3. Porażka mogła być jeszcze większa. Pod koniec meczu zawodnik Śląska Wrocław wykonując rzut karny trafił w słupek... Łomżanie mecz kończyli w 10. Za drugą żółtą kartkę na około kwadrans przed końcem spotkanie sędzia z boiska usunął Stefańczyka.

UKS „Jedynka” Łomża walczy o utrzymanie

Foto: UKS „Jedynka” Łomża walczy ...
cz pt, 28 marca 2008 16:32

Siatkarki UKS „Jedynka” Łomża rozpoczynają walkę o utrzymanie w II lidze. Występujące po raz pierwszy na tym poziomie rozgrywek zawodniczki Łomży nie mogą zaliczyć minionego sezonu do udanych. Wywalczyły tylko 8 punktów i zajmują ostatnie miejsce w tabeli grupy. W play-off zmierzą się do trzech wygranych z ŁKS-em Łódź. Pierwsze dwa mecze łomżanki rozegrają na wyjeździe w sobotę i niedzielę.

Remis, to wszystko na co było stać...

Foto: Remis, to wszystko na co było stać...
cz so, 22 marca 2008 17:31

W rozegranym w Wielka Sobotę drugoligowym meczu ŁKS Browar Łomża bezbramkowo zremisował z Odrą Opole. Mecz nie był ciekawy. Charakteryzowała go przede wszystkim kopanina w środkowej strefie boiska i wybijanie piłki sprzed własnego pola karnego. Obie drużyny miały po kilka szans do strzelenia gola, ale żadna ze stron nie potrafiła wykończyć nadarzających się okazji. W bramce ŁKS-u dobrze spisywał się Pavlo Projan, który kilkakrotnie uratował łomżan przed stratą bramki. - Remis to jest sprawiedliwy wynik tego spotkania - mówił po meczu trener ŁKS-u Łomża Witold Mroziewski. Szkoleniowiec Łomży dodawał, że chaotyczna gra, którą prezentowali na boisku piłkarze ŁKS-u była „wykładem tego, na co nas stać”.

ŁKS – Odra: mecz inny niż wszystkie

Foto: ŁKS – Odra: mecz inny niż wszystkie
cz pt, 21 marca 2008 11:38

Sobotni mecz drugoligowy w którym ŁKS Browar Łomża zmierzy się z Odrą Opole więcej może znaczyć niż wynika z prostej kalkulacji. Oba zespoły są w dole drugoligowej tabeli. Ewentualna wygrana ŁKS-u znacznie przybliży klub do celu jakim jest pozostanie w II lidze, co oznaczałoby jesienią grę drużyny w zreformowanej nowej I lidze. Po drugie piłkarzy Odry Opole do niedawna trenował Witold Mroziewski obecny szkoleniowiec jedenastki Łomży. Trzecim ważnym powodem dla którego w sobotnie popołudnie warto być na stadionie przy ul. Zjazd są... pieniądze. Wpływy ze sprzedaży biletów są poważnym zastrzykiem, dla ciągle borykającego się z problemami finansowymi ŁKS-u.

Porażka w Pruszkowie

cz nie, 16 marca 2008 14:31

Piłkarze drugoligowego ŁKS-u Browar Łomża ulegli w drugim wiosennym meczu Zniczowi Pruszków 1 : 3. Wszystkie cztery bramki padły dopiero w drugiej połowie meczu. Honorowego gola dla Łomży zdobył w 82 minucie spotkania - strzałem z przewrotki - Daniel Gołębiewski, który w niedzielę debiutował w barwach ŁKS-u.

Dobre występy łomżyńskich lekkoatletów

Foto: Dobre występy łomżyńskich lekkoatletów
cz nie, 16 marca 2008 12:42

Podczas makroregionu podlasko – lubelskiego w biegach przełajowych świetny występ zanotowali lekkoatleci Ludowego Łomżyńskiego Klubu Sportowego „Prefbet Śniadowo” Łomża. W stawce 23 klubów podopieczni Przemysława Dąbkowskiego i Andrzeja Korytkowskiego zdobyli tytuł v-ce mistrzowski w kategorii młodzików przegrywając pierwsze miejsce zaledwie jednym punktem z LKS Podlasie Białystok

„Jedynka” uległa Legionovi

cz nie, 09 marca 2008 21:00

Siatkarki UKS „Jedynka” Łomża uległy na wyjeździe Legionovii Legionowo 0 : 3. Łomżanki grały bez kontuzjowanej kapitan Mileny Skowrońskiej i tylko w drugim secie nawiązały walkę z przeciwniczkami. Sobotni mecz był ostatnim w sesji zasadniczej. UKS „Jedynka” Łomża skończyła ją na ostatnim miejscu w tabeli i teraz rozpocznie rozgrywki o utrzymanie w drugiej lidze.

Szachowe mistrzostwa powiatu

Foto: Szachowe mistrzostwa powiatu
cz nie, 09 marca 2008 10:02

48 zawodników przystąpiło do rozgrywanych w sobotę w Piątnicy Mistrzostw Powiatowego Zrzeszenia LZS w Łomży w szachach. Turniej rozegrano systemem szwajcarskim na dystansie 7 rund po 15 min. dla zawodnika, przy czym klasyfikację prowadzono w 7 kategoriach wiekowych: dzieci do 10 lat, dziewczęta i chłopcy szkół podstawowych, gimnazjów oraz kobiet i mężczyzn. Sędzią głównym turnieju był Sławomir Sobociński.

ŁKS Łomża zaczyna od porażki

Foto: ŁKS Łomża zaczyna od porażki
cz so, 08 marca 2008 16:56

Nie było niespodzianki. W pierwszym po zimowej przerwie ligowym meczu ŁKS Browar Łomża uległ na własnym stadionie Polonii Warszawa 1 : 3. Goście dominowali przede wszystkim w pierwszej połowie meczu, w której strzelili dwa gole. Łomżanie do gry wzięli się po przerwie. W tej części meczu stworzyli kilka doskonałych sytuacji strzeleckich, ale tylko jedną z nich wykorzystał Georgi Bzhev. W 76 minucie meczu dobił on piłkę odbitą przez bramkarza Polonii po strzale Kęski.

Wiosnę zaczynamy od Polonii Warszawa

Foto: Wiosnę zaczynamy od Polonii Warszawa
cz pt, 07 marca 2008 13:24

Po zimowych perypetiach ŁKS Łomża rozpoczyna wiosenną rundę rozgrywek na zapleczu piłkarskiej ekstraklasy. Celem jest utrzymanie się na tym poziomie rozgrywek, co jednak nie będzie łatwe. Na początek – już w sobotę - łomżanie podejmą zespół Polonii Warszawa. Wśród gości zagra kilku piłkarzy z Reprezentacji Polski: Majdan, Piechna czy Liberda.

Browar i ŁKS razem

Foto: Browar i ŁKS razem
cz cz, 06 marca 2008 17:29

Łomżyński browar pozostaje głównym sponsorem ŁKS-u Browar Łomża. W czwartek po południu przedstawiciele browaru i zarząd Łomżyńskiego Klubu Sportowego podpisali umowę sponsorską. Choć kwota kontraktu pozostaje tajemnicą, to Marcin Trojanowski członek zarządu ŁKS-u podkreśla, że jest ona satysfakcjonująca dla obu stron. - Dzięki tej umowie, a także wsparciu miasta Łomży i innych sponsorów, finansowanie drugoligowej drużyny ŁKS-u powinno zostać ustabilizowane – ocenia Trojanowski.

« · «« · 124 · 125 · 126 · 127 · 128 · 129 · 130 · 131 · 132 · 133 · »» · »
 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę