Biegowe starty zawodników i powrót na trasę trenera

mm wt, 06 września 2022 16:50

Kolejne starty, tym razem w biegach ulicznych i terenowych, zaliczyli biegacze Klubu sportowego PREFBET-SONAROL.

Sport wyczynowy w Łomży umiera….

mm pon, 05 września 2022 08:29

- Do napisania tego listu na progu nowego roku szkolnego 2022/2022 nakłoniła mnie smutna refleksja dotycząca kondycji młodzieżowego sportu wyczynowego w Łomży i w powiecie łomżyńskim - pisze Bartosz Murat do 4lomza.pl. - Mieszkam w Łomży od 22 lat i niestety widzę jak sport w naszym mieście po prostu zamiera. Moje stwierdzenie jest bolesne, ale niewątpliwie oddaje ono prawdę o jakości – wymiernych efektach w postaci wyników sportowych osiąganych przez zawodników łomżyńskich klubów.

Charytatywny Bieg z Butelką Mleka

mm nie, 04 września 2022 19:22

230 osób pobiegło w Charytatywnym Biegu z Butelką Mleka Piątnica, który odbył się w Giełczynie. Przy okazji aktywności fizycznej, na konta dwóch organizacji społecznych trafi w sumie 14 tys. zł.

ŁKS prowadzi w tabeli IV ligi

mm nie, 04 września 2022 14:13

ŁKS 1926 Łomża po wygranym 7:0 spotkaniu z Czarni Czarna Białostocka objął prowadzenie w tabeli IV ligi grupy podlaskiej. Bohaterem spotkania został Rafał Maćkowski, który strzelił 5 bramek.

Biegowe sukcesy na koniec wakacji

mm śr, 31 sierpnia 2022 07:22

Biegacze z KS PREFBET-SONAROL dobrze zaprezentowali się w końcówce wakacji. „Nasi zawodnicy zajmowali czołowe miejsca w imprezach biegowych w kilku miejscach Polski” - przekazuje trener Andrzej Korytkowski.

Kurpiowski Pśejåk 2022

mm pon, 29 sierpnia 2022 09:40

Kurpiowskiego Koguta 2022 wygrał Tomasz Tyszka z 18. Białostockiego Pułku Rozpoznawczego, a wśród pań pierwsza przybiegła Kamila Fajkiel-Nowak z Łomży. Zawody rozegrano w okolicach malowniczo położonego Nowogrodu w ponad 30 stopniowym upale.

Udane starty Anieli Galińskiej

mm pon, 22 sierpnia 2022 15:50

Sierpień okazał się szczęśliwy dla Anieli Galińskiej, uczennicy III Liceum Ogólnokształcącego w Łomży. Reprezentantka UKS Return Łomża trzykrotnie stawała na podium w Ogólnopolskich Turniejach Klasyfikacyjnych Młodziczek w Tenisie.

Biegacze LŁKS „Prefbet Śniadowo” Łomża z sukcesem w Krakowie

mm pon, 22 sierpnia 2022 14:28

Zuzanna Kalinowska oraz Maciej Bylica, podopieczni Justyny Korytkowskiej i Andrzeja Łukianiuka z LŁKS „Prefbet Śniadowo” Łomża, reprezentowali Polskę w imprezie sportowo-integracyjnej, w której uczestniczyli przedstawiciele 9 krajów europejskich. Wszyscy wzięli udział w nietypowej sztafecie 80x200 m.

Zawodnicy Prefbetu-Sonarol biją rekordy zawodników Prefbetu Śniadowo Łomża

mm pt, 12 sierpnia 2022 13:31

Podczas na mitingu lekkoatletycznego imienia Zdzisława Krzyszkowiaka w Wałczu, dobrze zaprezentowała się Martyna Krawczyńska, która z wynikiem 4:24,49 sek. zwyciężyła w biegu na 1500 metrów. To nowy rekord województwa podlaskiego juniorek.

Falstart ŁKS-u

mm so, 06 sierpnia 2022 19:44

Nie tak wyobrażał sobie debiut na trenerskiej ławce łomżyńskiego zespołu nowy szkoleniowiec ŁKS-u Hubert Błaszczak oraz zgromadzeni na trybunach kibice naszej drużyny. Łomżyński Klub Sportowy po bardzo słabym spotkaniu uległ Sparcie Szepietowo 2:3, chociaż po niespełna godzinie gry goście prowadzili już trzema golami.

W sobotę ŁKS 1926 Łomża rozpoczyna ligę

mm pt, 05 sierpnia 2022 15:58

W sobotę na stadionie przy ul. Zjazd o godz. 15:00 ŁKS Łomża podejmie Spartę Szepietowo. Celem jest awans do III ligi, a trener łomżyńskiej drużyny mówi, że wie jak to zrobić. Do osiągnięcia celu potrzebuje 12-stego zawodnika, czyli kibiców na trybunach.

Krawczyńska z najlepszym wynikiem w Polsce

mm pon, 25 lipca 2022 11:35

Bardzo dobry występ zanotowała Martyna Krawczyńska w w Mitingu Młodzieżowym rozgrywanym w weekend na stadionie warszawskiego AWF-u. Reprezentantka KS PREBET-SONAROL 1000 metrów przebiegła w czasie 2:47,18 sek., co jest obecnie najlepszym wynikiem w Polsce na tym dystansie w kategorii juniorek.

O „pół wiosła” wygrał sprint pychówek

mm so, 23 lipca 2022 22:10

O „pół wiosła”, czyli o 0,47 sek. wygrał Mateusz Listowski z Mariuszem Butrymowiczem w VII wyścigu pychówek o tytuł mistrza nurtu pradoliny Narwi – 2022. To jedyne tego typy unikalne zawody w Polsce - stwierdza organizator Wojciech Winko.

Błaszczak nowym trenerem ŁKS-u

mm pt, 22 lipca 2022 17:49

29-letni Hubert Błaszczak został nowym szkoleniowcem łomżyńskiej drużyny. Asystentem trenera będzie Szymon Dujko-Domański.

Rozliczenia i zmiana zarządu w ŁKS 1926 Łomża

mm wt, 19 lipca 2022 11:15

19 dni przed rozpoczęciem sezonu w ŁKS 1926 Łomża doszło do niespodziewanych perturbacji. W całości zmienił się zarząd w Klubie, a sztab szkoleniowy złożył rezygnację. - Nowy sztab szkoleniowy przedstawiony będzie na dniach. Drużyna trenuje normalnie, ma zaplanowane sparingi. Naszym celem będzie przygotowanie jej do 6 sierpnia jak najlepiej – uspokajał Damian Polnicki, członek nowego zarządu ŁKS-u.

Brązowa Wiktoria Mistrzostw Polski

mm pon, 18 lipca 2022 11:59

Wiktoria Grabowska na dystansie 1500 metrów z przeszkodami wywalczyła brązowy medal na Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych.

Pech odebrał Martynie medal

mm pon, 11 lipca 2022 18:34

Martyna Krawczyńska przez pechowy upadek zajęła dopiero 6-te miejsce w biegu na 2000 metrów z przeszkodami podczas Mistrzostw Polski Juniorów. Pozostali reprezentanci zajęli dalsze miejsca.

VIII Nocny Turniej Piłki Nożnej

mm pon, 11 lipca 2022 11:27

Drużyna Uniglass-u zwyciężyła w VIII edycji Nocnego Turnieju Piłki Nożnej o puchar Wójta Gminy Łomża, w finale jedną bramką pokonując drużynę Kulturalni Łomża.

Ostatni sprawdzian formy przed mistrzostwami

mm cz, 07 lipca 2022 08:30

Dobrze zaprezentowali się zawodnicy KS PREFBET-SONAROL w mitingu biegowym w Białymstoku. To ostatni sprawdzian przed zbliżającymi się w tym tygodniu już Mistrzostwami Polski Juniorów, a następnie Juniorów Młodszych.

Wiktor Kosowski deblowym finalistą turnieju ITF World Tennis Tour Juniors

mm pt, 01 lipca 2022 16:42

Wiktor Kosowski zajął drugie miejsce w deblu w turnieju ITF World Tennis Tour Juniors organizowanego na jednych z najpiękniejszych w Polsce kortach trawiastych zlokalizowanych w Michałówku w Powiecie Łowickim.

« · «« · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · 15 · 16 · »» · »