Przejdź do treści Przejdź do menu
środka, 29 czerwca 2022 napisz DONOS@

Wyniki rekrutacji

Dyrektor nie, 19 czerwca 2011 19:57

Listy uczniów przyjętych i lista rezerwowa umieszczone są w zakładce Rekrutacja.

KONCERT MŁODYCH TALENTÓW

Dyrektor śr, 18 maja 2011 08:56

19 maja ( czwartek) o godz. 18:30 w sali Filharmonii Kameralnej (dawny Urząd Wojewódzki) odbędzie się wspaniały koncert, na którym młodzi, utalentowani uczniowie-wirtuozi z naszej szkoły wystąpią z towarzyszeniem orkiestry Filharmonii Kameralnej im. W. Lutosławskiego. Gościnnie wystąpią uczniowie z PSM I i II st. w Ostrołęce. W programie utwory Arutuniana, Beethovena, Czajkina, Dopplera, Gridina, Rodrigo, Searsa, Saint-Seansa, Sarasatego. Gorąco zapraszamy ! !

Wyniki badań przydatności do PSM I st.

Dyrektor wt, 10 maja 2011 09:09

W zakładce Rekrutacja.

...i dla skrzypiec.

Dyrektor pon, 02 maja 2011 09:14

na VIII Makroregionalnych Przesłuchaniach Uczniów Klas Skrzypiec w Grajewie III miejsce w kategorii II zdobyła Karolina Alicka przygotowana przez mgr Beatę Stankiewicz, a wyróżnienie w kategorii III uzyskała Natalia Archacka przygotowana przez mgr Monikę Zarzycką. Gratulacje ! ! !

Oklaski dla wiolonczel

Dyrektor pon, 02 maja 2011 09:09

Na II Ogólnopolskim łodzieżowym Konkursie Instrumentów Smyczkowych w Elblągu Weronika Skrodzka przygotowana przez mgr Ewę Barczyk uzyskała wyróżnienie. Akompaniowała mgr Tatiana Baranovskaya. Gratulujemy!!!

Przetarg na wymianę instalacji C.O

Dyrektor śr, 20 kwietnia 2011 09:57

PSM w Łomży ogłasza przetarg na wymianę instalacji c.o. w budynku szkoły. Dokumenty do pobrania znajdują się w zakładce Przetargi

Najważniejszy koncert

Dyrektor pon, 11 kwietnia 2011 08:58

Najważniejszy, gdyż pierwszy w życiu. Wykonawcami będą uczniowie klasy I PSM I stopnia. Wspomogą ich dyplomantki PSM II stopnia. Koncert odbędzie się 12 kwietnia o godzinie 18:00 w Auli PSM w Łomży. ZAPRASZAMY !

Flety nie gorsze

Dyrektor pon, 11 kwietnia 2011 08:36

Na VI Warmińsko-mazurskim Festiwalu Fletowym w Olsztytnie w gronie laureatów znalazły się aż trzy uczennice z naszej szkoły: Nadia Joanna Podstolska przygotowana przez mgr Dorotę Dobrowolską oraz Karolina Załęcka i Alicja Jasińska przygotowane przez mgr Annę Sosnowską. Gratulacje ! !

Prawie tradycja

Dyrektor nie, 03 kwietnia 2011 18:06

W Olsztynie odbył się Regionalny Konkurs z Kształcenia Słuchu dla uczniów klas III cyklu sześcioletniego PSM I st. I miejsce zdobył Tomasz Modzelewski z PSM I st w Łomży przygotowany przez mgr Dorotę Dobrowolską, a II miejsce Przemysław Samul z filii PSM I st. w Kolnie przygotowany przez mgr Annę Nadolną. Wyróżnienie otrzymała Nadia Joanna Podstolska - uczennica Pani Doroty Dobrowolskiej. GRATULACJE !!!

Na tarczy

Dyrektor nie, 03 kwietnia 2011 17:52

Na X Festiwalu Muzyki Akordeonowej w Olsztynie Piotr Komorowski uzyskał wyróżnienie specjalne. Kwartet akordeonowy z PSM II st. w składzie: Jakub Kozłowski, Piotr Komorowski, Mateusz Jastrzębski i Piotr Szabuńko otrzymał wyróżnienie "Za piękną grę". Zarówno solista, jak i zespół zostali przygotowani przez mgr Stanisława Morawskiego. GRATULUJEMY ! ! !

REKRUTACJA 2011

Dyrektor nie, 20 marca 2011 23:52

Rozpoczynamy rekrutację do PSM I i II stopnia w Łomży na rok szkolny 2011/2012. Wszelkie informacje pojawiać się będą sukcesywnie w zakładce "Rekrutacja".

Recitale i koncerty

Dyrektor wt, 08 marca 2011 15:00

9 marca (środa) w Auli PSM o godz. 16:00 Jorge Paweł Castaneda (Peru) będzie wykonawcą recitalu gitarowego. W programie muzyka o korzeniach latynoamerykańskich. 10 marca (czwartek) koncert z udziałem dyplomantów PSM II stopnia. Kwartet akordeonowy PSM II st. wystąpi m. in. z utworami Chaczaturiana, Albinioniego, Zołtariewa i Gridina, natomiast kwartet smyczkowy wykona Kwartet F (Amerykański) A. Dworzaka. Oprócz tego część dyplomantów wykona utwory solowe. Zapraszamy - wstęp wolny

Sukces naszych uczniów

Dyrektor wt, 22 lutego 2011 12:05

W przesłuchaniach etapu makroregionalnego dobrze wypadli nasi uczniowie uzyskując wysokie punktacje. Dawid Dąbrowski (trąbka) przygotowany przez mgr Waldemara Borusiewicza oraz zespół klarnetowy w składzie: Anna Szymańska, Emilia Wądołowska, Dominik Przystępski i Mateusz Kurkowski przygotowany przez mgr Henryka Marszałka awansowali do etapu ogólnopolskiego. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !!!

Seminarium dla uczniów i nauczycieli skrzypiec

Dyrektor pon, 17 stycznia 2011 09:19

21 stycznia odbędzie się w PSM w Łomży seminarium dla nauczycieli i uczniów skrzypiec szkół muzycznych I i II stopnia. Poprowadzi je znakomity skrzypek młodego pokolenia Janusz Wawrowski ( Uniwersytet Muzyczny imienia Fryderyka Chopina w Warszawie). Tematem przewodnim wykładu i lekcji otwartych będzie "Wpływ prawidłowej postawy ciała na technikę gry na skrzypcach".

Seminarium obojowe

Dyrektor pon, 01 listopada 2010 19:24

Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia w Łomży oraz Fundacja Centrum Kultury i Edukacji Muzycznej „Teraz Muzyka” w Białymstoku zapraszają na SEMINARIUM na temat: „Stroik w muzyce instrumentalnej na przestrzeni wieków” prowadzone przez adj. SYLWESTRA SOBOLĘ - wykładowcę Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie Filii w Białymstoku, I oboistę – solistę Teatru Wielkiego Opery Narodowej w Warszawie.

Gratulacje !!

Dyrektor pt, 15 października 2010 19:31

Młoda flecistka Karolina Załęska zdobyła III miejsce w grupie II w IX Międzynarodowym Konkursie Młodych Instrumentalistów " Krok od mistrzostwa". Karolinę przygotowała mgr Anna Sosnowska.

Ogólnopolski Konkurs wiedzy o Konkursach Chopinowskich

Dyrektor so, 09 października 2010 18:41

28 września odbył się w naszej szkole Ogólnopolski Konkurs wiedzy o Konkursach Chopinowskich. W skład Jury wchodzili tacy wybitni znawcy tematu, jak Józef Kański i Stanisław Dybowski. W czasie konkursu można było wysłuchać recitalu wybitnej pianistki młodego pokolenia Karoliny Marchlewskiej. Recital był sfinansowany przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu "200 KONCERTÓW na 200-lecie urodzin Fryderyka Chopina". Wśród sponsorów konkursu znalazły się znane z przychylności dla imprez kulturalnych takie firmy, jak: PHU Kurpiewski, Sklep muzyczny Kam-i, SONAROL, mleczarnia w Piątnicy, Zakład Piekarniczo-Cukierniczy S.C. Śledziewski K. i J. i Kalinowski J.

KONCERT SACRUM ET MUSICA

Dyrektor so, 09 października 2010 17:10

10 października o godz. 15:00 w kościele pw. Świętego Krzyża odbędzie się koncert "MUZYKĄ CHCEMY CHWALIĆ CIEBIE PANIE". Wykonawcami będą uczniowie i nauczyciele PSM I i II stopnia w Łomży, zarówno soliści, jak i zespoły kameralne oraz chór. W programie muzyka od baroku do XXI wieku. ZAPRASZAMY !!!!

Przetarg na olej opałowy - informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty

Dyrektor wt, 05 października 2010 11:30

Komisja przetargowa wyłoniła najlepszą ofertę na dostawę 17000 litrów oleju opałowego. dokument do pobrania poniżej.

Przedszkole Muzyczne

Dyrektor śr, 22 września 2010 13:09

Od października 2010 Fundacja Szkoły Muzycznej otworzyła przedzkole muzyczne. Nauka poprzez zabawę ( i nie tylko) odbywa się dwa razy w tygodniu po 30 minut (wtorek-piątek o godz. 14:50). Odpłatność miesięczna wynosi 90 złotych.

« · «« · 13 · 14 · 15 · 16 · 17 · 18 · 19 · 20 · 21 · 22 · »» · »
 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę