Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 marca 2023 napisz DONOS@

Ostrzeżenie o gołoledzi

IMGW-PIB ostrzega przed oblodzeniami, które mogą pojawić się w rejonie Łomży dziś wieczorem i w nocy. Idzie mróz, który zostanie z nami na kilka najbliższych dni.

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej - Państwowy Instytut Badawczy dla całego województwa podlaskiego, w tym dla Łomży i powiatu łomżyńskiego wydał ostrzeżenie meteorologiczne pierwszego stopnia, w którym przestrzega przed gołoledzią. 

Z komunikatu wynika, że od godz. 19:00 dnia 02.02.2023 do godz. 09:00 dnia 03.02.2023  prognozowane jest zamarzanie mokrej nawierzchni dróg i chodników po opadach deszczu, deszczu ze śniegiem i mokrego śniegu powodujące ich oblodzenie. Temperatura minimalna wyniesie od -5°C do -2°C, choć przy gruncie lokalnie spadek temperatury może osiągnąć  -6°C. Miejscami temperatura ujemna utrzyma się po zakończeniu ważności ostrzeżenia.

Na najbliższe dni fanipogody.pl zapowiadają atak zimy i śnieżyce. Z map pogodowych wynika, że główne opady ominą rejon Łomży. 

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę