Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 20 lipca 2024 napisz DONOS@

Dlaczego rolnicy powinni się ubezpieczać?

 

Coraz więcej gospodarstw rolnych na podlasiu  nastawia się na specjalizacje rolną . Tradycyjne gospodarstwa powoli idą w zapomnienie. Nowoczesna gospodarka wymaga inwestycji. Inwestycje nie zawsze są finansowane przez rolników. W większości przypadków są to kredyty bankowe. Zazwyczaj są to kredyty hipoteczne, pod zastaw gospodarstwa rolnego. Zabezpieczeniem jest mienie majątek całego życia rolnika. Co się by stało jakby kredytobiorca nie spłacał kredytu? Tu powstaje poważny problem  bowiem cały majątek dorobek całego życia stoi przed widmem zajęcia przez bank. Zabezpieczeniem zdolności kredytowej jest wydajna praca rolnika . To tylko dzięki jego zaangażowaniu gospodarstwo funkcjonuje.

Najwyższą wartością ludzi jest ŻYCIE. Jest to najbardziej cenne , nie ma wartości bardziej cennej niż zdrowie i życie ludzkie. Jeśli podejdziemy do tych spraw statystycznie to 30%ludzi nie dożywa emerytury. Żyje za krótko.

Pozostałe 70%żyje za długo bowiem uboga emerytura nie pozwala na godne życie emeryta..

Rozwiązaniem sytuacji jest UBEZPIECZENIE , które zabezpiecza nam byt rodziny w razie śmierci, spłaty kredytu poprzez wypłaty sumy odszkodowawczej. Życie ludzkie jest bezcenne ale wypłacane sumy odszkodowawcze zapobiegają często tragediom rodzinnym. To samo ubezpieczenie może nam posłużyć jako przyszły kapitał emerytalny jako niezależną emeryturę wypłacaną obok często niskich świadczeń z KRUS-u.

Czyli takim programem może zabezpieczyć się na całe życie.

  

Zbigniew S. Ciszek

Specjalista ubezpieczeniowy CU

 

(autor od nieprzerwanie 11 lat zawodowo wspópracuje z grupą Commercial Union Polska, zajmuję się doradztwem finansowo-ubezpieczeniowym zabezpieczając majątki  ponad 500 rodzin jak również obsługuje  ponad 1.200 funduszy emerytalnych-OFE)


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę