Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 15 lipca 2024 napisz DONOS@
źródło: radio.bialystok.pl

Akademia Prawa i Sprawiedliwości w Kolnie

Główne zdjęcie
Minister edukacji i nauki Przemysław Czarnek (fot. Paweł Wądołowski / Radio Białystok)

- Chcemy mówić o tym, co ważne dla regionu - mówili w Kolnie uczestnicy Podlaskiej Akademii Prawa i Sprawiedliwości.

Jak podkreślali politycy tej partii, spotkania mają charakter informacyjny, ale też promocyjny i są elementem rozpoczynającej się kampanii wyborczej - mówi poseł Kazimierz Gwiazdowski.

- Żeby zmobilizować nasz elektorat, przede wszystkim do wyborów, ale także pozyskiwać nowych ludzi, którzy chcieliby z nami wystartować, czy to w wyborach samorządowych, czy do Parlamentu Europejskiego. Chcemy podczas Akademii mówić o problemach dnia codziennego i je rozwiązywać. Chcemy mówić o gospodarce, infrastrukturze, pomocy społecznej czy o szkolnictwie wyższym - mówi poseł Kazimierz Gwiazdowski.

Chcemy mówić, między innymi o tym, jakimi funduszami europejskimi będzie dysponował nasz region - mówi marszałek województwa podlaskiego Artur Kosicki.

- Chcemy się spotkać tutaj w Kolnie, żeby podyskutować o nowej perspektywie finansowej dla województwa podlaskiego wynikającej z funduszy europejskich dla Podlaskiego na lata 2021-2027. Ktoś, kiedyś powiedział, że kampania się zaczyna już po wcześniejszych wyborach i taka jest prawda. Ale powinniśmy mówić o tym, co jest istotne dla naszego regionu, co się udało wynegocjować, w jaki sposób to się udało zrobić. To jest bardzo ważne - mówi Artur Kosicki.

Takie spotkania są bardzo ważne, bo możemy pokazać, co udało nam się zrealizować - mówił podczas spotkania minister edukacji i nauki Przemysław Czarnek.

- Chcemy mówić o naszym programie na przyszłość. Nie zwracamy uwagi na to, co robi opozycja. Chcemy pokazywać również mieszkańcom Kolna, województwa podlaskiego, co zostało już zrobione do tej pory - a zostało zrobione ogromnie wiele - i to, co możemy zrobić dzięki odpowiedzialnej polityce i bardzo dobrej polityce finansowej - mówi minister Przemysław Czarnek.

Spotkania w ramach Podlaskiej Akademii Prawa i Sprawiedliwości mają się odbywać cyklicznie w różnych miejscowościach naszego województwa.

 

https://www.radio.bialystok.pl/wiadomosci/index/id/224440


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę