Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 08 listopada 2025 napisz DONOS@

Ranek powita nas mgłami

Przed gęstą mgłą ostrzega IMGW. W nocy ma spaść przejrzystość powietrza i utrzymać się do rana.

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej w wydanym ostrzeżeniu meteorologicznym przestrzega przed gęstą mgłą, która ma się pojawić od godz. 22 dziś (wtorek 7.10) do godz. 9 w środę (8.10). 

Zjawisko atmosferyczne może się pojawić na terenie całego województwa podlaskiego, w tym w rejonie Łomży. 

Widzialność wg synoptyków wyniesie poniżej 200 metrów.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę