Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 01 października 2023 napisz DONOS@
źródło: radio.bialystok.pl

Pożar domu w Łomży - ranny mężczyzna

79-letni mężczyzna został ranny w wyniku pożaru, do którego doszło w jednym z domów jednorodzinnych w Łomży. Zapaliła się tam duża butla z gazem, która była w piwnicy

- Na szczęście nie doszło do wybuchu - mówi kapitan Kamil Cieślikiewicz z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Łomży. - Zostaliśmy zadysponowani do pożaru domu. Okazało się, że pali się 11 kilogramowa butla z gazem. Właściciel sam ją wyniósł na zewnątrz. W związku z tym, że sam podjął działania gaśnicze ma lekkie oparzenia. Ale na miejscu jest Zespół Ratownictwa Medycznego. Sytuacja jest już opanowana i wszyscy są bezpieczni - mówi kapitan Kamil Cieślikiewicz z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Łomży.

Razem z 79-letnim mężczyzną była w domu także jego 2 lata młodsza żona, kobiecie nic się nie stało. Na miejscu cały czas pracują 4 zastępy straży pożarnej, jest też karetka pogotowia i policja.

 

230804070022.gif
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę