Przejdź do treści Przejdź do menu
środka, 17 lipca 2024 napisz DONOS@

Materiały zaprezentowane na stronie pochodzą z wypadków
i kolizji drogowych, które wydarzyły się na terenie działania Komendy Miejskiej Policji w Łomży.

Celem pokazania Państwu tych zdjęć jest zaprezentowanie jak kończy się chwila nieuwagi za kierownicą, lekkomyślność czy też brawurowa jazda.

Bądźmy świadomi skutków nieodpowiedzialnych zachowań na drodze

Majowy weekend

30 kwiecień 2006. Niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze oraz alkohol.

Kierujący fordem, mlody, 23-letni kierowca jadąc ze znaczną prędkością drogą gruntową, utracil panowanie nad pojazdem, zachaczyl kolami o prawe pobocze, następnie zjechal na lewe pobocze gdzie dachowal i zatrzymal się na przydrożnych kamieniach. Kierowca oraz pasażer na skutek zdarzenia wypadli z samochodu. Obaj zostali przewiezieni do szpitala. Badanie alcotestem kierowcy na miejscu zdarzenia wykazalo ponad promil alkoholu w wydychanym powietrzu.
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę