Przejdź do treści Przejdź do menu
środka, 17 lipca 2024 napisz DONOS@

Każdy chce zostać policjantem

"Chętnie poznajemy przepisy ruchu drogowego i wiemy jak zachowywać się na drodze, aby być bezpiecznym, wiemy też do czego służy policjantowi odblaskowa tarcza" - krzyczą zgodnie przedszkolaki.

Na pytanie kto chce zostać policjantem? "ja!"- odpowiada cała grupa starszaków z przedszkola nr 8 na ul. Wojska Polskiego.
Bezpieczenstwo na drodze to jeden z tematów realizowanych w przedszkolu w ramach programu "Bezpieczny przedszkolak". Policjant ruchu drogowego wspólnie z dzielnicowymi spotkali się na wspólnych zajęciach z bezpieczeństwa. Dzieci były zachwycone i już zapraszały na kolejną wizytę.
Przyjdziemy napewno!
foto:eSz
Foto:
Foto: policjantkami chcą zostać także
Foto: na koniec jeszcze zdjęcie grupowe do przedszkolnego albumu
sierż. E. Szlesińska
śr, 15 marca 2006 15:53
Data ostatniej edycji: pon, 14 stycznia 2008 15:34:43

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę