Przejdź do treści Przejdź do menu
środka, 17 lipca 2024 napisz DONOS@

Materiały zaprezentowane na stronie pochodzą z wypadków
i kolizji drogowych, które wydarzyły się na terenie działania Komendy Miejskiej Policji w Łomży.

Celem pokazania Państwu tych zdjęć jest zaprezentowanie jak kończy się chwila nieuwagi za kierownicą, lekkomyślność czy też brawurowa jazda.

Bądźmy świadomi skutków nieodpowiedzialnych zachowań na drodze

Nie dojechał do celu

Drzewo okazało się silniejsze. Młody kierowca nie miał szans na wyjście z wypadku cało. Zginął na miejscu.

Wrzesień 2005 rok. Do tego tragicznego wypadku drogowego doszło na trasie 63 na odcinku Podgórze–Wygoda. 24-ro letni mieszkaniec gminy Łomża kierujący samochodem osobowym Opel Omega jadąc z kierunku miejscowości Podgórze w kierunku Wygody po wyjściu z łuku drogi oznaczonego znakiem ostrzegawczym „niebezpieczny zakręt”, na prostym odcinku , prawdopodobnie na skutek nadmiernej prędkości utracił panowanie nad kierowanym pojazdem, zjechał na lewą stronę drogi gdzie uderzył w drzewo.
W wyniku uderzenia samochód rozdzielił się na dwie części, a kierowca zginął na miejscu. Efekt widzimy poniżej. Na skutek zderzenia z drzewem samochód rozpadł się na dwie części

Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę