Przejdź do treści Przejdź do menu
środka, 17 lipca 2024 napisz DONOS@

Materiały zaprezentowane na stronie pochodzą z wypadków
i kolizji drogowych, które wydarzyły się na terenie działania Komendy Miejskiej Policji w Łomży.

Celem pokazania Państwu tych zdjęć jest zaprezentowanie jak kończy się chwila nieuwagi za kierownicą, lekkomyślność czy też brawurowa jazda.

Bądźmy świadomi skutków nieodpowiedzialnych zachowań na drodze

Trudne początki

Efekty szybkiego szkolenia

Od chwili wprowadzenia nowych przepisów w sprawie egzaminowania na prawo jazdy zdaje tylko około 30% liczby osbób które zdawały przed ich zmianą. Nie wiadomo czy cieszyć się czy płakać z tego powodu. Na pewno do zdziwionych należał kursant tej nauki jazdy gdy doszło do kolizji drogowej w dniu dzisiejszym około 15:00 na skrzyżowaniu ulic Al. Legionów - Polowa gdzie e"L"ka wykonując manewr skrętu w lewo z Al.Legionów od strony Sikorskiego w ul. Polową w wyniku nie udzielenia pierwszeństwa przejazdu doprowadziła do zderzenia z jadącym od Placu Kościuszki samochodem m-ki Opel. Instruktor otrzymał mandat.
WIĘCEJ ROZWAGI DRODZY KIEROWCY!
Foto: Urwany wachacz
Foto: Efekt ogólny

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę