Przejdź do treści Przejdź do menu
środka, 17 lipca 2024 napisz DONOS@

Policyjna akcja Pancernik

W dniu dzisiejszym zgodnie z założeniami ogólnokrajowej akcji :Klub Pancernika - Klika w Fotelikach” na terenie miasta Sekcja Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Łomży przy współpracy z WRD KWP w Białymstoku przeprowadziła działania pod hasłem „Pancernik” mające na celu dokonanie kontroli pod wybranymi przedszkolami w mieście prawidłowego przewożenia dzieci w fotelikach ochronnych lub innych urządzeniach do tego przeznaczonych. Policjanci zaangażowani w akcji dokonali kontroli 28 pojazdów w trakcie której ukarano jedną osobę MKK w kwocie 150 zł za ujawnione nieprawidłowości związane z przewozem dzieci. Ponadto dzieciom z kontrolowanych pojazdów rozdano gumowe maskotki – pancerniki.

Działania poprzedzono spotkaniami w przedszkolach zarówno wśród rodziców i ich dzieci propagaując jej charakter, formę oraz ewentualne konsekwencje związane nie tylko z samym przewożeniem dzieci w sposób nieprawidłowy ale również jego skutkach.
Akcja została przeprowadzona przy udziale mediów tj. – Radio Białystok, Radia RMF Max, Radio Nadzieja, Gazeta Współczesna.

sierż. szt. Wojciech Fabin
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę