Przejdź do treści Przejdź do menu
środka, 17 lipca 2024 napisz DONOS@

Materiały zaprezentowane na stronie pochodzą z wypadków
i kolizji drogowych, które wydarzyły się na terenie działania Komendy Miejskiej Policji w Łomży.

Celem pokazania Państwu tych zdjęć jest zaprezentowanie jak kończy się chwila nieuwagi za kierownicą, lekkomyślność czy też brawurowa jazda.

Bądźmy świadomi skutków nieodpowiedzialnych zachowań na drodze

Kolejny tragiczny wypadek

Sobotnie popołudnie, okolice miejscowości Zabawka na trasie krajowej nr 64 (Piątnica –Wizna). Kierujący samochodem Volkswagen Golf jadąc od strony Wizny w kierunku Łomży na prostym odcinku drogi zjechał do przydrożnego rowu uderzając w drzewo. Uderzenie było tak silne, że pojazd do połowy wbił się w drzewo. Samochodem poróżowały cztery młode osoby. Wracały z Białostockiej uczelni do domu. Wszystkie podróżujące osoby zostały przewiezione do Szpitala w Łomży. W wyniku poniesionych obrażeń dwie osoby (kierujący 21-letni mężczyzna oraz 31-letnia pasażerka) ponieśli śmierć natomiast dwie 29-letnie pasażerki trafiły do szpitala z ciężkimi obrażeniami ciała. 

Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę