Przejdź do treści Przejdź do menu
środka, 17 lipca 2024 napisz DONOS@

Odblaskowy Przedszkolak

W dniu 05.02.2008 r. dyrekcja przedszkola nr 9 w Łomży przy ul. Prusa zaprosiła przedstawicieli Komendy Miejskiej Policji w Łomży do wzięcia udziału w „Odblaskowej dyskotece”.

Delegacja w składzie przedstawicieli Sekcji Ruchu Drogowego, Prewencji Kryminalnej oraz Dzielnicowych bardzo chętnie udała się na odblaskową planetę aby razem z dziećmi wziąć udział we wspólnej zabawie oraz poopowiadać dzieciom o pracy policji a przede wszystkim o bezpieczeństwie na drodze.

Dzieci hucznie przywitały gości min. słowami piosenki o bezpieczeństwie na drodze:

„Czerwone  światło: stój!

Zielone światło: idź!

Na żółtym świetlne zawsze czekaj

tak już musi być!”

Zorganizowana przez dyrekcję przedszkola dyskoteka jest przykładem na to, iż wspólna zabawa uczy dzieci już od najmłodszych lat podstawowych zasad bezpieczeństwa nie tylko na drodze. Jest to bardzo ważna inicjatywa, bowiem każdego roku zdarza się wiele tragicznych wypadków. Są one spowodowane bezmyślnością i nieuwagą zarówno kierujących jak i pieszych. Wszyscy chcemy aby takich zdarzeń było jak najmniej. Dlatego też warto dzieciom mówić o bezpieczeństwie jak najwcześniej a wiadomo, iż w młodym wieku dzieci najwięcej i najchętniej uczą się właśnie poprzez zabawę.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Ruch Drogowy
pon, 11 lutego 2008 14:02
Data ostatniej edycji: pon, 11 lutego 2008 14:30:56

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę