Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 30 września 2023 napisz DONOS@
źródło: radio.bialystok.pl

Dwóm tegorocznym maturzystom unieważniono maturę

Główne zdjęcie
Zdjęcie ilustracyjne

W obu przypadkach z wnioskiem takim wystąpili przewodniczący szkolnych zespołów egzaminacyjnych, czyli dyrektorzy placówek, w których odbywały się te egzaminy.

- Na razie są to tylko dwa przypadki na 9,5 tys. tegorocznych maturzystów, ale niewykluczone że unieważnień będzie więcej – zastrzega Agnieszka Muzyk.

Aby zdobyć w tym roku maturę, trzeba było zdać (co najmniej na 30%) egzaminy pisemne z języka polskiego, matematyki i języka obcego (wszystkie na poziomie podstawowym) oraz ustne z języków: polskiego i obcego, a także przystąpić do egzaminy pisemnego z wybranego przez siebie przedmiotu.

W tym przypadku nie ma określonego progu zdawalności – wystarczy samo podjęcie próby napisania.

Wstępne wyniki matur znane będą 7 lipca.

https://www.radio.bialystok.pl/wiadomosci/index/id/226800

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę