Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 18 lipca 2024 napisz DONOS@

Szanse na odzyskanie łąk i remont mostu w Bronowie.

Parzych Urszula pt, 24 lutego 2006 08:52

Wywiad z Radnym Sejmiku Wojewódzkiego

Parzych Urszula pt, 24 lutego 2006 09:07

Krzysztof Kozicki - Radny Sejmiku Województwa Podlaskiego - członek Komisji Rozwoju Gospodarczego i Komisji Rewizyjnej. Samorządowiec od trzech kadencji. Zawodowo Z-ca dyr. Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Łomży. Wcześniej nauczyciel, pracował m.in. w Szkole Podstawowej w Zanklewie.

Kompleks sportowy w Wiźnie?

Parzych Urszula pt, 24 lutego 2006 10:06

Prawdopobnie już wkrótce rozpocznie sie w Wiźnie budowa kompleksu sportowego w którego skład wejdzie pełnowymiarowe boisko piłkarskie wraz z szatnią i bieżnią, boisko do siatkówki i koszykówki oraz korty tenisowe. Wszystko będzie odpowiednio ogrodzone zadbane i utrzymane na dobrym poziomie. Na ten cel Urząd Gminy zamierza pozyskac pieniądze w ramach środków z Unii Europejskiej.

Wodociąg w Sądzie!

Parzych Urszula pt, 24 lutego 2006 10:09

Budowa sieci wodociągowej relacji: Męczki-Małachowo-Zanklewo-Jarnuty-Boguszki oraz Małachowo-Sambory-Ruś-Wierciszewo-Sieburczyn-Rutkowskie w Sądzie !!!

Opis programu "Brama na Bagna"

Parzych Urszula pt, 24 lutego 2006 10:12

Nowe oblicza turystyki www.BramaNaBagna.pl Stowarzyszenie na rzecz Ekorozwoju Agro - Group z Białegostoku współpracuje z trzema gminami: Rutki, Wizna i Zawady przy stworzeniu strategii rozwoju turystyki na ich terenie. Prace już ruszyły. Obszarowi nadano nazwę „Brama na Bagna”.

« · 1 · »
 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę