Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 21 lipca 2024 napisz DONOS@

Babie lato ...

Główne zdjęcie
łany babiego lata

Według wikipedia.org czyli wolnej encyklopedii, babie lato to nici pajęcze, które w pogodne jesienne dni unoszą się w powietrzu. Na tych cienkich nitkach pająki, które je uprzędły, przenoszą się na większe odległości. Wędrówki te stoją w związku z szukaniem schronienia na zimę.

W potocznym rozumieniu to początek tzw. Złotej Polskiej Jesieni. Skąd biorą się te wszędobylskie nitki Ariadny? Czy tkają je tysiące, miliony pajączków , a może jak na obrazach Józefa Chełmońskiego czy Stanisława Kamockiego, którzy malowali owe cuda na łące, może tam jest ich źródło? może...
Foto: łany babiego lata
Foto: przędzalnie babiego lata
Foto: przędzalnie nici Ariadny
Foto: krążące nad dachami nici babiego lata
Foto: krążące nad dachami nici babiego lata
Foto: krążące nad dachami nici babiego lata

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę