Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 20 lipca 2024 napisz DONOS@

Komunikat

Z przyjemnością chcę poinformować wszystkich maratończyków w Polsce i nie tylko, że 30 września 2006 roku (sobota) w Łomży odbędzie się z okazji mojego 100 maratonu, Festyn Biegowo - Rekreacyjny z dużą porcją imprez towarzyszących w wymiarze kulturalno rozrywkowym.

Głównymi imprezami biegowymi będą: Maraton i Supermaraton - 100 km, w ramach których odbędą się prawdopodobnie (trwają uzgodnienia) Mistrzostwa Polski Rolkarzy, Wózkarzy i Celników. Trasy biegów przebiegać będą przez przepiękne krajobrazowo tereny Biebrzańskiego Parku Narodowego i Łomżyńskiego Parku Krajobrazowego Doliny Narwi wzdłuż rzek Biebrza i Narew i w 95% nie będą się powtarzać (1 pętla). Z uwagi na bardzo duże przedsięwzięcie, którego się podjęliśmy, proszę wszystkich przyjaciół biegaczy o zapisywanie się na naszą imprezę. To od Was zależy czy będzie ona udana i czy będzie kontynuowana w przyszłości. Ja ze swojej strony mogę zapewnić ,że zrobimy wszystko, żebyście się czuli w gościnnej Łomży dobrze i żebyście tu z chęcią zawsze wracali. Liczę na Was koleżanki i koledzy maratończycy. Serdecznie pozdrawiam i zapraszam we wrześniu. Do zobaczenia na trasach biegowych. Andrzej Grzybała.  

http://www.maratonypolskie.pl/


 
ANDRZEJ GRZYBAŁA Dyrektor Imprezy
tel. 085 749 94 81
(godz. 8.00 - 15.00)
e-mail: agrzybala@wp.pl

 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę