piątek, 19 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Która siłownia w Łomży jest najlepsza?

Cześć!

Szukam dobrej siłki, to jest takiej, gdzie jest sporo sprzętu (bye nie trzeba było czekać na swoją kolej do ćwiczenia) i jest miła atmosfera. Ważne jest również aby karnet upoważniał do korzystania z niej bez ograniczeń czasowych typu: poniedziałek, środa, piątek od 19 do 20. Możecie mi jakąś polecić?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Która siłownia w Łomży jest najlepsza?

nawet dobra jest siłownia na dmowskiego bodajże "zibi". ona mieści się na rogu koło 4plus.(jak są te sklepy w bloku za 4 plus)


Była także dobra(też na dmowskiego) była dobra,w której było od groma sprzętu,ale niestety została sprzedana.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Która siłownia w Łomży jest najlepsza?

Na Wyszyńskiego. Woda gratis. Kultura jest.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Która siłownia w Łomży jest najlepsza?

na wszyszynskiego nie bardzo. Strasznie nadęty Pan instruktor. Większoścy czasu spędza siedząc w oknie albo podziwia piękno własnego ciała. Nia ma czasu chłopina na zajęcie sie klientami

stanisław

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Która siłownia w Łomży jest najlepsza?

forpol co ty wygadujesz o Panu instruktorze z Wyszynskiego. Cwiczylem tam troche czasu i nigdy nei mialem problemu z ty Panem, wrecz przeciwnie zawsze byl chetny do pomocy. Moze to nie w panu tkwil problem tylko w Tobie ;) ??!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Która siłownia w Łomży jest najlepsza?

Mi się podobało u Zibiego i pewnie tam się skieruję. Chętnie przeczytam opinie na temat innych siłowni, np: Ewa (bo mam blisko).



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Która siłownia w Łomży jest najlepsza?

no pan istruktor z wyszynskiego jest przemeczony bo zona mu dokucza wiem to z pewnego żródła

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Która siłownia w Łomży jest najlepsza?

forpol jesli myslimy o tym samym instruktorze, to "nadęty" jest ostatnim slowem jakim bym go okreslil. Oczywiscie kazdy ma wlasne opinie o roznych osobach, ale naprawde nie wiem skad wziela sie Twoja ;)
Spiero takich informacji z pewnych zrodel to chyba nie wypada wypisywac na publicznym forum, no chyba ze to zart byl. Wybaczcie, ale to byl chyba temat o silowniach, a nie zyciu osobistym instruktora ;)
Poza tym, tez czekam na opinie o silowniach, chetnie bym sie zorientowal w temacie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Która siłownia w Łomży jest najlepsza?

wiesz ja o zyciu osobistym to sie chyba nie wypowiadałem i nie wiem gdzie ty się tam tego doczytałes bo ja jakoś nie mogę sie doczytać. Wypowiadaliśmy się chyba na temat siłowni.

stanisław

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Która siłownia w Łomży jest najlepsza?

forpol, o zyciu osobistym to bylo do Spiero, zaznaczylem to w poscie ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Która siłownia w Łomży jest najlepsza?

Do Spiero :
To jest FORUM, a nie osiedlowy trawnik, trochę kultury człowieku !

Do forpol :
Coś ci się pomyliło, najprawdopodobniej ulice w Łomży i do tego siłownie bo chodzę do INTERCOSMETIKS na Wyszyńskiego i opisywany przez Ciebie instruktor w niczym nie przypomina tego z inter.
Zastanów się zanim znów coś głupiego napiszesz !

aguta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Która siłownia w Łomży jest najlepsza?

Spiero: a od zony p. instruktora to ty sie od......(czep) za przeproszeniem. Ktos kiedys napisal na tym forum, ze to dno - ja osobiscie tak nie uwazam - ale Ty akurat poprzez swoje wypowiedzi udowodniles, ze jestes wodorostem na jego dnie. A co do "pewnych zrodel informacji" to Lepper tez mial dowody na ladowanie UFO ;) i tez z "pewnych" zrodel - moze powinniscie zmienic informatora, bo cos was zarzuca spamem informacyjnym.

A co do zapytania : ktora silownia jest najlepsza - to odpowiem chyba w najbardziej obiektywny sposob - ta, na ktorej czujesz sie najlepiej i gdzie znajdujesz motywacje do cwiczen. andrjulepper przeczytaj posty, zrob rekonesans i sam wybierz sobie najlepsze dla siebie miejsce "kazni" ;).



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Która siłownia w Łomży jest najlepsza?

SN4P co ty masz do mnie? Nigdy nie mówiłem o UFO, najwyżej o UFC ;-) Pewne źródła mówiły o wągliku w Klewkach, a nie o UFO. Post jest po to aby nie zapierniczać od siłowni do siłowni po całym mieście bo i tak po jednym razie niczego się nie dowiem. Niech się wypowiadają ci co chodzą, ale na temat, a nie o żonach instruktorów.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Która siłownia w Łomży jest najlepsza?

Lepper napisalem Ci zebys poczytal posty i zrobil rekonesans. Potrzebujesz do tego troche liczb i ich interpretacji. Jezeli ktos wypowiada sie 10 razy o silowni a , 12 razy o silowni b i 3 razy o silowni c, wiec chyba warto sei przejsc tylko do a i b, aby zobaczyc co i jak.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Która siłownia w Łomży jest najlepsza?

pfffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff

kulturysci sie znalezli


sie nadajecie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Która siłownia w Łomży jest najlepsza?

SN4P co ty piszesz? Konkretne odpowiedzi padły 2 na samym początku, reszta to dywagacje na temat trenera w jednej z siłowni. Sądzę, że w Łomży jest więcej jak dwie siłownie, może ktoś coś konkretnego jeszcze napisze.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Która siłownia w Łomży jest najlepsza?

najleprza silownia jest na pocztarskiej nowiutki sprzet czysto kultura i pani instruktor jest a nie pan instruktor polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Która siłownia w Łomży jest najlepsza?

A jakie sa ceny w inter cosmeticu i jakie są godziny otwarcia?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Która siłownia w Łomży jest najlepsza?

Najlepsza jest DOmowa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Która siłownia w Łomży jest najlepsza?

Ja osobiście polecam Relax, sporo sprzętu, kultura, godziny otwarcia też są dobre no i przede wszystkim tanio, 50 zl kosztuje karnet, jeżeli masz legitymacje :)) Pozdrawiam :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Która siłownia w Łomży jest najlepsza?

Tez polecam Relax. Czysciutko i spokojnie. Nie polecam Zibiego i Tytana na kazanskiej w obu tych silowniach jest malo miejsca,sprzetu, smierdzi i jest brudno. I pelno w nich jest naszych lomzynskich "top zawadyjaków":)))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Która siłownia w Łomży jest najlepsza?

z legitymacją 50zł w relaksie a ile bez leg.?

CENTRUM

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Która siłownia w Łomży jest najlepsza?

bez legitymacji kosztuje 65 zl jest tam duzo miejsca przestronnie sprzet tez dobry tylko czasem w godzinach rannych mozna trafic na ucznow ze szkoly majo tam w-f i wtedy jest ciasniej ale ogolnie jest ok i nie trzba czekac na wolnesprzety pozatym ludzie sa uprzejmi sluzo porado i mozna cwiczyc na przemian co nie sprawia zadnych problemow

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Która siłownia w Łomży jest najlepsza?

popieram. relax ok. zibi... hmmm wchodzisz w bialej koszulce wychodzisz w rudej...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Która siłownia w Łomży jest najlepsza?

witam !
również polecam Relax
chodzisz kiedy chcesz i ile chcesz za 65zł

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Która siłownia w Łomży jest najlepsza?

Może ma ktoś nr. do siłowni aktivia?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Która siłownia w Łomży jest najlepsza?

ZIBI



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Która siłownia w Łomży jest najlepsza?

W intercosmetic-u silownia i sprzet niczego sobie, a Pan instruktor zawsze sluzyl przynajmniej mi pomoca i wytlumaczyl co i jak... A no i czysto i nie smierdzi - moge polecic!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Która siłownia w Łomży jest najlepsza?

gdzie jest na pocztarkiej silownia?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Która siłownia w Łomży jest najlepsza?

co za tandetna strona...

bez pomysly zrobiona byle jak, mogliby sie bardziej postarac.


sam uczesczam do zibiego i polecam, nie ma tlumów mozna spokojnie zrobić soebi trening

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Która siłownia w Łomży jest najlepsza?

nie dość, że strona byle jaka, to jeszcze z błędami ortograficznymi
to, że się więcej czasu spędza na siłowni niż w książkach nie znaczy, że można reklamować się w ten sposób : " Na bierząco duży wybór odrzywek .... "

ludzie ! miejcie litość


porażka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Która siłownia w Łomży jest najlepsza?

pewnie,tylko dla Kogo?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Która siłownia w Łomży jest najlepsza?

Ja polecam ZIBI dobry sprzęt tam ma ,Hammer itd, uczęszczałem ale wyjechałem jak przyjadę to wrócę . pozdro : ]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Która siłownia w Łomży jest najlepsza?

Przynajmniej maja strone... wiekszosc silowni wcale nie ma.
Zwykla, prosta, strona, sa podstawowe informacje, wiecej chyba nie trzeba...
erros mozesz mi podac adres strony siłowni Zibi?




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Która siłownia w Łomży jest najlepsza?

szanelka, to, że się więcej czasu spędza na siłowni niż w książkach
A skad wiesz, ile kto spedza czasu w ksiazkach?




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Która siłownia w Łomży jest najlepsza?

Ja też wolę relax, atmosfera bdb, czysto, jak potrzebujesz w czymś pomocy nie ma żadnego problemu i cena 50zł mi odpowiada.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Która siłownia w Łomży jest najlepsza?

nie ma w lomzy najlepszej silowni. Chyba nie widzieliście w życiu jak wygląda prawdziwa siłownia :) a nie małe brudne śmierdzące piwniczanki ze sprzętem z prlu, z kolejką jak za komuny po bułki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Która siłownia w Łomży jest najlepsza?

ktps wczesniej wspominal o silowni na pocztarskiej, gdzie ona sie znajduje?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Która siłownia w Łomży jest najlepsza?

duzo sprzetu,miejsca i fajna atmosferka-relax
cos dla hardcorowych boyow ktorym kurz i ponura atmosfera daje ognia-zibi
a ja osobiscie wole wlasny sprzet...wpadam robie trening bez zbednego plotkowania,patrzenia po innych i do domu, 0zl przynajmniej z 1-2h do przodu tego dnia,jeszcze jest czas na film i dobre piwo;))

xxx

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Która siłownia w Łomży jest najlepsza?

Intercosmetic tylko tam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Która siłownia w Łomży jest najlepsza?

Autor: szanelka (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 27-09-10 23:09

nie dość, że strona byle jaka, to jeszcze z błędami ortograficznymi
to, że się więcej czasu spędza na siłowni niż w książkach nie znaczy, że można reklamować się w ten sposób : " Na bierząco duży wybór odrzywek .... "




No i nadal nie poprawione;)))) odrzywki:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Która siłownia w Łomży jest najlepsza?

Najlepsza jest domowa silownia. Można stworzyć przecież samodzielnie

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org