czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Kabel

wiem że zaraz mnie zaczniecie jechać że nie ruszę się z domu ale potrzebuję informacji bo to dla mnie pilne

gdzie mogę dostać w Łomży kabel S-Video - chinch bo potrzebuję do połączenia laptopa z TV plazmowym a niechce bulić kasy na HDMI bo na razie mi jest nie potrzebny ;d

w polmarze mogę dostać czy szukać w sklepach komuterowych ??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kabel

W Polmarze na M.C Skłodowskiej dostaniesz napewno bo kupowałem. W komputerowym też możesz dostać, ale nie w każdym i najczęściej jest dużo droższy.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kabel

a czym lepiej łączyć? s-video czy jednak zainwestować w ten HDMI ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kabel

Aha.. swoją drogą... może ta informacja się przyda. Taki kabel o jakim mówisz jest tylko to "przesyłania" wizji między komputerem a TV. Aby dźwięk był musisz się jeszcze zaopatrzyć w kabel "mały jack" <-> chinch to przesyłu audio. Spotkałem się z wersją kabla gdzie z jednej strony była wtyczka s-video i mały jack, a z drugiej EURO lub 3 kable chinch. Oczywiście dźwięk może lecieć z komputera, a obraz na TV... :-)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kabel

ja chce zrobić karaoke na takim dużym TV i dźwięk to mi bez różnicy bo i tak pod lapa zestaw 5,1 chce podpiąć.
czyli lepiej w S-video - chinch zainwestować, chyba że chcę mieć dobrą jakość to w HDMI. dobrze rozumuję??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kabel

Wiesz... lepszy jest HDMI, jednak pytanie czy znajdziesz tanio taki kabel... najlepiej szukać na allegro, bo w Łomży to myślę, że tanio nie znajdziesz.

Kable HDMI na allegro

Na PLUS dla s-video może być cena za dłuuuugi kabel. Kilka metrów kabla kupisz za przysłowiowe grosze, a będziesz mieć dobrą jakość obrazu. Wiadomo, że HDMI ma lepsze parametry. Jednak jeżeli teraz pilnie Ci trzeba kabel i nie możesz czekać na przesyłkę z allegro to S-video bym kupił.

Tobie wogóle chodzi o kabel DVI - HDMI? Czy HDMI - HDMI ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kabel

HDMI - HDMI bo takie wyjscie mam w lapie a wejscie w plazmie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kabel

Oki... jak chcesz zrobić karaoke.... To bierz S-Video.... Nie trzeba Ci HDMI... za S-Video mało zapłacisz... może być bardzo długi nawet i może iść na straty ;-)

Z doświadczenia wiem, że Karaoke lubi być zakrapiane alkoholem... Postawisz blisko TV laptopa(krótki kabel) i albo ktoś Ci nadepnie, ściągnie ze stołu... zniszczy kabel... A S-video kupisz kilku metrowy, laptop daleko będzie stał... A jakość będzie wystarczająca. Ja przez S-video oglądam filmy na TV z laptopa i jest super.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kabel

ja tam jeszcze mam zamiar prezentacje ze zdjęć puścić ale ogólnie na s-video powinienem pociągnąć :) dzięki wielki :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kabel

Spokojnie pociągnie... ja już kilka razy ważne prezentacje robiłem ze zdjęciami i filmami i bardzo ładnie wszystko wyglądało.

Także udanego karaoke ;-)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kabel

kabel HDMI-HDMI koszt całe 19zł,a za ile kupisz S-VIDEO?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kabel

No akurat S-Video jest tańszy... no ale nie o to chodzi. Ja w Łomży szukałem swego czasu i najdłuższy jaki znalazłem to miał 2m.... i koszt znacznie większy. Na allegro można kupić już za 32zł HDMI-HDMI 10m! Pomijam fakt jego jakość, bo trzeba by to empirycznie sprawdzić.

Jeżeli w Łomży znajdziesz za 19zł HDMI kilku metrowy to kupuj HDMI też jestem za tym.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kabel

s-video nie moze byc dluzszy jak 10 m bo tracisz duzo na jakosci obrazu.
sprawdzilem kilkakrotnie jestem w 100 % o tym przekonany

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kabel

Cialdini a gdzie w Łomży znajdę kabel HDMI-HDMI za 19 zł ???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kabel

Kup sobie hdmi na allegro. Tam jest o wiele taniej niz w media expert.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kabel

ja go muszę mieć jak najszybciej, więc dlatego pytałem gdzie w Łomży można dostać :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kabel

Słuchaj... S-Video dostaniesz napewno na M.C Skłodowskiej w Polmarze... i z doświadczenia wiem, że to najlepiej zaopatrzony i najtańszy sklep z takimi rzeczami. Zapytaj się jak chcesz o kabel HDMI u nich... jak nie będzie to możesz się zapytać w sklepie z antenami satelitarnymi itp na "starym dworcu", tam też kiedyś kupowałem różnego rodzaju kable itp rzeczy do łączenia TV i logicznie rzecz biorąc HDMI powinni mieć.

Tak czy owak mam wrażenie, że wycieczka zakończy się w Polmarze z kablem S-Video. Bo i u mnie tak wyglądała jak chciałem kupić kilka kabli(m.in HDMI).

A najlepiej masz telefon do nich - zadzwoń nie będziesz po mieście biegał:

Polmar: (086) 216-47-84
M.Sat Serwis na pl Niepodległości 9: tel: 862163438



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kabel

Polmar to drogi sklep. Hurtownia tego typu ze sprzedażą detaliczną jest na wylocie na Ostrołękę po prawej stronie już poza Łomżą. Duży wybór i niedrogo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kabel

Sprawdź sobie oficjalnego dystrybutora kabli Prolink
można kupować hurtowo

prolinkcables.pl/pl

dają możliwość targowania się

Prolinkcables.pl/pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kabel

Chciałbym Wam polecić stronę, na której znajdziecie ofertę sklepu internetowego, w którym znajdziecie m.in. przewody wstążkowe , przewody elektryczne, kable oraz druty dla elektroniki. Jeżeli jesteście zainteresowani ofertą, to wszelkie informacje znajdziecie na stronie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org