czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Posiedzenia Rady Miasta Łomża

Dlaczego w trybie offline nie można obejrzeć żadnej transmisji z posiedzeń Rady Miasta Łomża. Ostatnia zamieszczona na stronie internetowej Urzędu Miasta Łomża pochodzi z dnia 21.07.2021r.(sic!). Od tamtej pory transmisje są niedostępne, czyli oznacza to, że jeżeli ktoś bezpośrednio na żywo nie śledzi relacji to już nie ma szans na obejrzenie posiedzenia w późniejszym czasie. Dlaczego tak to jest?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Posiedzenia Rady Miasta Łomża

Bezpośrednie transmisje znajdziemy na Myłomza.pl

ja


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Posiedzenia Rady Miasta Łomża

Tylko tutaj obejrzysz transmisję na żywo i retransmisje wszystkich sesji nawet z napisami.
Na innych idzie z opóźnieniem. Jak chcesz się pośmiać pierwszy, to tu oglądaj.
Nie ma za co.

http://www.lomza.pl/bip/index.php?k=1375

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Posiedzenia Rady Miasta Łomża

Zawsze mnie śmieszyło to sformułowanie \"posiedzenie\". A może od razu \"poleżenie\"? Przecież oni i tak tam nic nie robią

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Posiedzenia Rady Miasta Łomża

Może w międzyczasie chodzą posiedzieć na dwójce, żeby zaoszczędzić na papierze toaletowym, bo podrożał

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org