piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Rustykalne sarkofagi...

... mi się podobają... Rzecz gustu, Panie redaktorze MRD.

\"Człowiek apodyktyczny to taki, który jest przekonany co do słuszności swoich sądów, nie bierze pod uwagę, że może się mylić. Narzuca innym swoje zdanie...\"




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rustykalne sarkofagi...

Mnie się podobają ale ten chodnik z płytek to chyba pamięta wizytę papieża.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rustykalne sarkofagi...

To ja tu tylko zostawię: tak to wyglądało na wizualizacji :).
Gdzie te płyty, gdzie ta fontanna?
Jak to jest, że miasto sprzedając inwestorowi działkę w takim miejscu, w samym sercu, nie potrafiło wydusić choćby tak małego i podstawowego offsetu jakim jest zagospodarowanie skrawka placu przed obiektem?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rustykalne sarkofagi...

Kto się nie zna ten powie że zardzewiałe. Ostatnio widziałem całą elewację galerii ze stali kortenowskiej. Zdziwiłem się tylko, że robi zacieki i od tego rdzewieją inne stalowe rzeczy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rustykalne sarkofagi...

mi też się podobają, ktoś dobrze pomyslał, chodnik do naprawy

DiDi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rustykalne sarkofagi...

Zgadzam się z poprzednikami. Wygląda dobrze. Chodnik do naprawy.

von chrupka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rustykalne sarkofagi...

Rustykalny – czyli jaki?


Jak się Mirkowi i dwóm Paniom z Łomży wiejski styl nie podoba, to powiniem razem z tymi dwiema osobomacicami *******.nąć to wszystko na tęczowo.


Będzie kolorowo przez cały rok i wstydu przed Suwałkami nie będzie.


I jeszcze chciałem Mirka zapytać, czy w Łomży to ma się podobać Łomżyniakom czy Warszawiakom ......


.

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rustykalne sarkofagi...

Tylko nie kolorowe! Kolory są niebezpieczne i niepoprawne politycznie! Nawet kredki muszą być czarne lub białe, lub biało-czerwone (czerwone też nie!)! Kolory świadczą o poparciu dla wiadomych grup i nie mają prawa istnieć w przestrzeni takiego miasta jak Łomża! Co by na to powiedzieli ludzie z wiadomej opcji politycznej, o religijnej nie wspomnę. Sarkofagi mają być jakie są!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org