piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Pizzeria Pepe Rosso

Co myślicie na temat jedzenia w Pepe Rosso i obsługi? Zamierzam się wybrać z rodziną i chętnie usłyszę opinię innych :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pizzeria Pepe Rosso

że też masz z tym życiowy problem :)))

Zainwestuj 50 zł i się sama przekonasz, co i jak , bo jeden lubi rybki a drugi pipki :)

... tak cienko przędziecie, że posilacie się kryptoreklamą ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pizzeria Pepe Rosso

gówniana lokalizacja, to i interes nie idzie ( ͡☉ ͜ʖ ͡☉)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pizzeria Pepe Rosso

fakt, trzeba było by dołożyć z tauzena, półtorej miesięcznie do wynajmu,
a można byłoby znaleźć i bardziej odpowiednie miejsce

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pizzeria Pepe Rosso

Znam właścicieli . Ale obiektywnie -Bardzo dobra Pizza. A jak będzie dla was przekonacie się jak odwiedzicie to miejsce . Pzdr.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pizzeria Pepe Rosso

Dziadostwo nie Pizza
Smród Bród i Ubóstwo.
Lepiej zabierz Rodzinę na kaszankę z grilla.i zapij dobrym browarkiem.
Zamiast robić reklamę tanim kosztem.
Ludzie wy jesteście normalnie POJEBANI.
Używacie forum jako reklame pod własne interesy.
Kogo obchodzi czy Pizza jest dobra lub czy sklep ten czy ten posiada buty rozmiaru 45.
Czy wy nie potraficie o czymś normalnym porozmawiać.
Parę lat temu na jednym z portali był chat,forum z Miastami w tym Łomża,coś niesamowitego wieczorami rozmawiało się z ludzmi jak byś razem z nimi siedział i pił browara coś czego nie da się określić.Różne sprawy ciekawe tematy,a teraz pseudo pytania reklamy promowanie gówna za pomocą mediów wszelkiego rodzaju.

Ludzie to jest chore

Nie pozdrawiam IDIOTÓW.

LEGION ORŁA BIAŁEGO

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pizzeria Pepe Rosso

Na portalach społecznościowych takih jak fejsbuk będą same dobre opinie .dlatego postanowiłam spytać na forum

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pizzeria Pepe Rosso

Pizzy nie jadłam, ale byłam raz z narzeczonym coś przekąsić, padło na makaron Marticiana- porażka... makaron zalany pupla pomidorowa z lekka domieszka boczku, nie polecam. Partner zamowil salatke- nie pamietam nazwy jednak jako sos do niej wymieszano keczup z majonezem... Nie nazwalabym tego smacznym posilkiem. No ale to bylo niedlugo po tym jak sie odtowrzyli, mam nadzieje, ze teraz jest lepiej :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pizzeria Pepe Rosso

Pizza prawie tak dobra, jak na https://pizzazakopane.pl - mają naprawdę ciekawe opcje do wyboru. Doskonale jest poznać coś nowego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org