piątek, 19 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
ruchy charyzmatyczne zagrozenia

Każdy kto rozejrzy się po mapie wyznaniowj kraju zauważy grupy ktore byly kiedys katolickie a teraz nie są gdyż wystąpiły z KK . Rozsiane po calej Polsce od Wrocławia przez Warszawę , Kraków , Kielce, Kalisz, Nowy Sącz, Szczecin, Gdynięitd. Problem wystąpienia z kościola jest skoncentrowany na jednym ruchu - ruchu odnowy charyzmatycznej. Pismo święte mowi z listu do Galatów;Jest rzeczą wiadomą jakie uczynki rodzą się z ciala nierząd, nieczystość, wyuzdanie , balwochwalstwo,czarym nienawiść, spór, zawiść wzburzenie, , zazdrość pijanstwo , ROZLAM i tym podobne. Co do nich zapowiadam wam jak już zapowiedziałem; ci którzy się takich rzeczy dopuszczą Krolestwa bożego nie odziedziczą(Ga 5, 19- 21).Nieraz charyzmatycy nie są świadomi takiego grzechu jak rozłam .Swięty Paweł powiedzial ROZLAM jest grzechem, a ci ktorzy się jego dopuszczją Królestwa bożego nie odziedziczą.ROZLAM to grzech charyzmatykow Ludzie odchodzący z koscioła tworzą wlasne kościoly lub odchodzą do zielonoświątkowców np. w Kaliszu oderwano nawet 500osób. W diecezji legnickiej w latach 90 dwoch księży opiekunów odnowy odeszlo od KK do zboru zielonoświątkowców.Ci ludzie są często nieświadomi zagrożenia!W nowo utworzonych kościołach a są to sekty często towarzyszy niechęć do kultu maryjnego.Liczne wspolnoty protestenckie to byle wspolnoty odnowy. Kościoły charyzmatyczne zrzeszają bylych katolików pod wpływem propagandy. Ukazują katolicyzm jako nie biblijny!W Polsce odnowa oderwała od kościoła prawie tysiąc mlodych ludzi.Matka jednej z tych osob skarżyla się ze na spotkaniach naucza się by zdejmowano obrazy swięte ! To wszystko świadczy o tym , że charyzmatycy katoliccy mają większe szanse znależc sie w niekatlickim zborze a nawet anty katolickim niż przeciętny parafianin.Tam gdzie nie ma kultu maryjnego wybawienie stoi pod znakiem zapytania.A przeciez po to żyjemy! i to jest największe ZAGROZENIE!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ruchy charyzmatyczne zagrozenia

Pewien ksiądz powiedział mi, że w kręgi kościola wdarli się wrogowie i ja w to wierze, bo sama padłam ofiara takiej osoby.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ruchy charyzmatyczne zagrozenia

Wdarli się?
Bezpieka odkąd istniała-istnieje, miała i ma tam swoich.
Niektórzy młodzi ludzie nawet byli posyłani do seminariów, aby po ukończeniu być agentem bezpieki lub innych służb w kościele.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ruchy charyzmatyczne zagrozenia

I taka jest niechlubna prawda.Ile wódki wypijesz i tak jesteś kim? odpowiedz sobie sam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ruchy charyzmatyczne zagrozenia

Woda to najlepszy reset.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ruchy charyzmatyczne zagrozenia

i TAK WAM NIEDAM SPSPOKOJU!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ruchy charyzmatyczne zagrozenia

DUCH IDUSZA TO WSZYSTKO CO MOŻEMY WIEDZEĆ

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ruchy charyzmatyczne zagrozenia

WYBACZCIE KOCHAMWAS!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ruchy charyzmatyczne zagrozenia

A lekarstwa bierzesz tak jak zalecił pan doktor?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ruchy charyzmatyczne zagrozenia

AKOBIETO IDZ SIĘ PSZESPAC.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ruchy charyzmatyczne zagrozenia

Jak masz \"gorsze chwile\" (zapomniałaś wziąść leki, rypie kac,etc) oddaj internet dzieciom( mężowi, siostrze). Niech ci oddadzą za kilka dni jak będzie lepiej.




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ruchy charyzmatyczne zagrozenia

wiesz co wal się
1

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ruchy charyzmatyczne zagrozenia

walteralf niestety dziś byłem świadkiem twojego występu że tak powiem. Z całym szacunkiem do ciebie ale wydaje mi się że potrzebujesz pomocy. Widać że masz żal lub co gorsza nienawidzisz tego księdza. Masz w sercu głębokie zranienie nie wiem czemu, ale trzeba ci pomóc. Proszę napisz konkretnie intencje obiecuje że będę się modlił za ciebie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ruchy charyzmatyczne zagrozenia

Wal się?????
Śmieszna jesteś i to nie jedt komplement




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ruchy charyzmatyczne zagrozenia

Czasem lepiej milczeć i udawać idiote niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ruchy charyzmatyczne zagrozenia

Gosia chyba golnęła w końcu?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ruchy charyzmatyczne zagrozenia

GOSKA mowie,,,bierz te leki ,,bo cie zamkna w kaftan,,błagam na rany...my w łomzy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ruchy charyzmatyczne zagrozenia

Usłyszany zachowanie moje wymknęło się z pod kontroli ale niestety moja tragedia rozpoczęła się właśnie od tych mszy, od odnowy i dlatego wybacz,wiem że wyglądalo to nie najlepiej ale nie wytrzymałam ten człowiek zniszczył moje życie duchowe i doczesne , zniszczył moja osobowość . I wiem że będzie dzialał dalej jak dla m,nie dwom panom służy i bardo Cię proszę módl się za niego. DZIEKUJE.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ruchy charyzmatyczne zagrozenia

,,,,,nie.....zachwiane szczescie masz od dawien dawna..poszlas wlasnie na odnowe po pomoc w zwiazku problemem,,do ktorego nie chcesz sie przyznac,,JEST ALKOHOL...to Twoj przyjaiel,....wie nalezy wyjsc od podszewki,,,,KOCHANA..spojrzec prawdzie w oczy.....najpierw zero alko....na miesiac....chociaz ieki...zdania nie zmienimy....calujemy nara

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ruchy charyzmatyczne zagrozenia

I ja was całuję nara.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ruchy charyzmatyczne zagrozenia

Usłyszany jeśli chcesz mi pomóc pomodl się za mojego ojca ma problem, ale dzięki temu nawrocil się . Moja rodzina jest dla mnie ważna ale oni też przeze mnie cierpią.Z wczorajszego wykonu nie jestem dumna ale i nie żaluję. Kiedyś podobny wykon skończył się interwencją policji. Moja przyjaciólka ma rację alkohol to mój wrog. Ale niestety krew nieraz we mnie się burzy!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ruchy charyzmatyczne zagrozenia

Właściwie to co się stało?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ruchy charyzmatyczne zagrozenia

,,,a co wykon ,,mozna wiedzieć??,,,,zadzwon przyjaciolko

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ruchy charyzmatyczne zagrozenia

musialas znowu narozrabiać,,piszesz ,,,ze nie dasz nam spokoju,,,,,,ksiedzu tez,,,,,ech,,,a alkohol to bilet w jedna strone....jak to sie skonczy,,,,,,naprawde sie martwie...no nic...decyzja musi wyjsc od Ciebie,,,,świadoma

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ruchy charyzmatyczne zagrozenia

Jestem nikim !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ruchy charyzmatyczne zagrozenia

Walteralf przyjaciółka podaje Ci rękę jak widać, może pora porozmawiać i wyjść z dołka, zanim pójdziesz na samo dno?

Kasia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ruchy charyzmatyczne zagrozenia

Niema siły!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ruchy charyzmatyczne zagrozenia

Każdy człowiek ma w sobie siły, Ty też. Wygrany walczy do końca, a przegrany poddaje się bez walki.

Kasia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ruchy charyzmatyczne zagrozenia

Ta kobieta potrzebuje pomocy emocjonalnej i sama z tym nie radzi.Pomóżcie jej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ruchy charyzmatyczne zagrozenia

Trudno komuś pomóc, jeśli ktoś tej pomocy nie ma chęci przyjąć:(

Kasia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ruchy charyzmatyczne zagrozenia

zgadzam się z tobą Kasia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ruchy charyzmatyczne zagrozenia

pożegnaj wódke ....ona prowadzi na manowce..przeciez wiesz...znienawidz ją ,,,a nie księdza....ludzi.....nie szukaj przyczyny tam,,gdzie jej nie ma......odCIebie zalezy od Twojej woli ..sily charakteru...czy sie uporasz,,..moditwy tez zostana wysluchane,,,,sama nie mozesz sie ekskomunikowac....bzdura na 100......jesli nie znosisz kosciola,,,,idz trzezwa na łake do lasu,,i pros Boga o uzdrowienie jasne mysli,,,,,,ze szczerego serca......ON Ci pomoze ,,,,bo moditwami na odnowie zasluzylas na pełną łaske,,,,ale rzuc trucizne ,,ktora zasmieca mozg....i stawia w innym swietle realia.....nie takie inteligencje,,,,leczą sie w AA,,,cala branza muzyczna..i inni wybitni,,trzeba tylko sobie powiedziec-jestem chora,,,musze sie leczyc,,,i POZAMIATANE...BUZIAKI//A PROPOS,,CHODZISZ NAKONCERTY JACKA??my jedziemy do SPA W grajewie,,jedz znami,,calusy zdrowia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ruchy charyzmatyczne zagrozenia

Pomocy można udzielić tylko temu kto chce ją przyjąć, na siłę się nie da.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ruchy charyzmatyczne zagrozenia

Jednego już poprosilam o pomoc i gorzej sobie nie mogłam pomóc.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ruchy charyzmatyczne zagrozenia

,,zauważ ,,ze ten drugi przychodzil do Ciebie,,...i tez sie odwrocil..........uwazam,,ze zle zrobil,,,,to fakt....//ale probowal pomoc///ale ten,,,do ktorego poszlas na odnowe,,,,.....mysle,,,,ze zauroczyl Cie personalnie.......zbyt osobiscie potraktowalas spotkania znim.....poza tym zlamalas sie,,,...i wrocilas do picia....obwiniajac go o caloksztalt,,,,,hmm tak mysle...iw dodatku wytykajac zła posługę..a przeciez w kazdej dziedzinie są niedociagniecia i nieprawidlowosci.....zatem,,nalezaloby oczyscic umysl z trucizny,,,,,na długooooo,,i zaobserwowac u siebie spojrzenie na problem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ruchy charyzmatyczne zagrozenia

Ten drugi chcial pomóc , ale jakoś poszlo to w nie tą stronę co trzeba.Gdy przestał przychodzić zalamalam się dowiedziałam się okropnych rzeczy w mojej sprawie . Przestałam ufać im. Ale byli ludzie dobrej woli w kościele którzy mnie znów podtrzymali na duchu. Nigdy w życiu nie myślałam że ludzie mają w sobie taką siłę do budowania lub niszczenia! Dziękuję ci za troskę ! Ciekawa jestem jak weta przeżyla twoj wyjazd?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ruchy charyzmatyczne zagrozenia

Twoja historia jest trochę dziwna, tylu ludzi uczestniczy w odnowie a tylko ty masz takie przejścia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ruchy charyzmatyczne zagrozenia

,,,,weta jeszcze nie jechala,,,jest z corka,,,,moze jozka juz w ciązy........a my
w łomzy,,,,weta czuje sie super,,,,i czula sie .....zawsze......wracajac do Twojej meki panskiej\"\",,to nie pisz bzdur,,,,ze niby dowiedzialas sie okropnych rzeczy w swojej sprawie,,\"\"\"\" a jaka to TWOJA sprawa,,niby....nie potrafisz jej nazwac po imieniu,,,,,a ja potrafię....,,i wszyscy inni takze...daj sobie pomoc...a nie upierasz sie,,,ze jetses nikim,,,ze ie nie ma......mnie tez troche nie ma od śmierci mamy,,,,,mozn by mowic,,,,kto jest a kogo nie ma,,.....idz na koncert symfoniczny my jutro na gale

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ruchy charyzmatyczne zagrozenia

,,wetka mniej cierpi,,niz Twoja mama ,,,rodzina,.....w zwiazku z Twoją SPRAWĄ jak to nazywasz,,uwierz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ruchy charyzmatyczne zagrozenia

Proszę odezwij się,potrzebuję porozmawiać

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ruchy charyzmatyczne zagrozenia

Możemy pogadać?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org