czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Wymiana opon jesień 2021

Jeszcze dzisiaj jest w miarę ciepło i nie pada, ale na ostatni tydzień listopada zapowiada się zima. Alarm oponiarski. Sprawdziłam swoje opony w piwnicy i mam obawy co do jakości bieżnika. Co robić?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wymiana opon jesień 2021

Zesrac się i zamiast zapłacić za reklamę wrzucić jakieś gowno. Pamiętaj trolu ze prawdziwa kobieta nie wie co to bieżnik w oponie i jego stan

bigi2004

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wymiana opon jesień 2021

O 5 z rana wstała z myślą że będzie zmieniać opony, crazy bitch

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wymiana opon jesień 2021

Myślę, że warto zwracać kierowcom uwagę na to, żeby zmieniali opony przed zimą. Tyle z tego wypadków. Mnie zeszłej zimy o mało nie potrącił samochód, który wpadł w poślizg mimo, że nie stałam na jezdni. Nie życzę nikomu takich przygód.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wymiana opon jesień 2021

Ja kupiłam w zeszłym roku opony wielosezonowe i już nie muszę zmieniać :) Tyle, co ja jeżdżę w zupełności wystarczą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wymiana opon jesień 2021

Zamawiasz sama opony na oponeo, a jeśli nie masz wiedzy zamawiasz u wulkanizatora. On też oceni czy stare potrzebują wymiany

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wymiana opon jesień 2021

Najlepszy fachowiec ze sprzedażą opon czy bez, z szybką wymianą i wyważeniem z bardzo przyzwoitą ceną na Partyzantów 11. POLECAM, ja już od paru lat korzystam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org