piątek, 19 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
puk puk puk

....czy jest tam ktoś z dawnych lat?? Chętnie bym wróciła tylko nie wiem czy warto?

Pozdrawiam. A.

Allinka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: puk puk puk

Z dawnych ?? to znaczy z jak dawnych ???




Jeśli obrabiasz mi dupę , to nie zapomnij mnie w nią i pocałować :)




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: puk puk puk

ktoś kto pamięta nocne rozmowy na 4lomza.

ale Ty widocznie nie pamiętasz:(

Allinka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: puk puk puk

Czy to były może lata 70-te?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: puk puk puk

:)

Allinka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: puk puk puk

Pewnie pytasz o mego dziadka,ale dla niego internet to już historia, nie trafia w klawisze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: puk puk puk

jak chcesz to mogę go pozdrowic,ale dopiero jutro,bo teraz bym pół bloku obudził.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: puk puk puk

Alinka,co nie odpisujesz? Pewnie o tej porze to wzięłłaś basen i poszłaś już spać;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: puk puk puk

Witaj Alllinka, kopę lat. Zmieniło się tutaj, posmutniało. Dawny ptysiu byłby tu teraz liderem odnośnie inteligencji. No cóż, dorosło nowe pokolenie neostrady :((

ADALL

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: puk puk puk

A ktoś ze starej gwardii pamięta jeszcze Jana_Serce?

Piszę poprawnie po polsku

Tylko Łomża ŁKS!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: puk puk puk

Allinko - nie warto.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: puk puk puk

A jednak udało się niektórym dziadkom trafić w klawisze :)).
Ile to już? Z 6 lat?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: puk puk puk

Ja pamiętam nocne rozmowy, aczkolwiek pod innym nickiem.......teraz to niestety coś innego.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: puk puk puk

faktycznie; dziadki a jeszcze pamiętają jak trafić w klawiaturę:)

Trzęsącą się rączką, wolną od basenu witam staruszkowie:D

ADALL: faktycznie szkoda ptysia - ja na jego cześć nazwałam synka Adaś:DDD

Brzeczyszczykiewicz: może warto - podrzuć jakiś fajny wątek

Ryśka: Ty lat nie wypominaj! Ale faktycznie przez tan czas wiela się pozmieniało.

Jan_Serce??

pozdrawiam. A.

Allinka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: puk puk puk

:))))))) sie pamieta .



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: puk puk puk

Pozdrowienia Alllinka raz jeszcze. Hahahahaha, jak widać "starzy wyjadacze" kontrolują od czasu, do czasu treści na forum. Gosiu - chodzę czasami do łomżyńskiego odpowiednika Twojego "nowohuckiego" banku, ale nie wiem czy tam pracujesz!? (tak z ciekawości pytam, nie szpieguję :)) ). Informacyjnie .... jeden ze "starych" - Maciek (wcześniej dziadek lub odwrotnie) prowadzi z kolegami fajną stronkę poświęconą historii Łomży. Wiele osób ciągle tu bywa, tylko pod zmienionymi nickami.

ADALL

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: puk puk puk

Witam Cię Alinko. Dzisiaj mówiłem dziadkowi ,że chcecie się ponownie zgadać na 4 lomza.Myślę ,że załapał o co chodzi ,bo uśmiechnął się. Nie wiem pod jakim nickiem on pisał,ale kiedyś w nocy słyszałem jak babcia mówiła do niego mój ptysiu. A tak w ogóle to jesteśmy na dziadka zli. Wiemy ,że codziennie wypróżnia się o 6-tej rano,tylko ,że on budzi się o 9-tej:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: puk puk puk

a co tak zacichli?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: puk puk puk

Dziadki zacichli, bo lekarstwa wzieli i sie pospali


Dzięki za pozdrowienia ADALL. I na stronkę Maćka pewnie zglądnę i się przypomnę.

Jasiu coś Ci się ortografia poprawiła:))

pozdrawiam. A.

Allinka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: puk puk puk

Alllinko,
Racja, było zupełnie tak, jak napisałaś - lekarstwa wzięli i się pospali :D.

ADALL,
Gwoli zaspokojenia ciekawości Twej nadmienię, iż nie, nie ma tam mnie :).
Skończyłam z bankowością i poszłam w zupeeeeełnie innym kierunku, alllinkowym, że się tak wyrażę. I dobrze mi z tym :).

Zupełnie nie pojmuję na co komu tyle nicków?? Komuż oni podpadli?? KGB ich ściga??

Skoro już mowa o dziadkach, to przypomniało mi się cosik...
Ciocia i wujek, to wujostwo, tak?
A babcia i dziadek?

Pozdrówka!
Gocha



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: puk puk puk

KGB nie KGB, ale kto wie?:)
Dziś już nic nie jest takie samo..... jak kiedyś.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: puk puk puk

:) hejka dziadkowie i babcie :) a przy okazji wszystkiego dobrego z okazji naszego święta, które już niebawem ;)
a my z ryskago nawet mieliśmy okazję się widzieć :) nawet niedawno w Kupiskach :) "... nawet tu Cię przywiało ... ?" :D




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: puk puk puk

Się nam kurde balkonikowo laseczkowe towarzystwo rozbrykało :):):):):):)




Jeśli obrabiasz mi dupę , to nie zapomnij mnie w nią i pocałować :)




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: puk puk puk

Witaj Vlad i dzięki za życzenia do których i ja sie dołączam:))


ps. zauważyliście babcie i dziadkowie o jakich dziwnych godzinach sie tu spotykamy? kiedyś były to godziny późniejsze. Chyba faktycznie lekarstwa lubo cosik inszego zmienia godziny naszego nadawania:D

Allinka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: puk puk puk

obudzić dziadka?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: puk puk puk

Alusia,
Zauważyłam, a jakże :). Wszak dziadki chodzą spać z kurami :D.

Adall,
Znalazłeś w końcu fotkę odpowiadającą Twoim wymaganiom?

Vlad,
a Ty przestań sypać, bo i ja zacznę! :P



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: puk puk puk

to tu kiedyś można było normalnie pogadać:)? ja jak czytam tu posty to zawsze znajdzie sie banda kretynów którzy muszą pokazać jacy są "zajebi..i"
i "jechać" wszystkich ...bez sensu:)
zaczynam się zastanawiać czy jest tak wszedzię czy to taka Łomżyńska, mało miasteczkowa mentalność? sam jestem z jeszcze mniejszego:D i się tak nie zachowuje tak wiec ...nie wiem:) ale jak ktoś obcy czyta to zastanawiam się co on sobie myśli o Łomżyniakach? później ukazują sie artykuły w gazetach(np "Wprost") jacy to Łomżyniacy są nie tolerancyjni itd:)
smiesznie
pozdrawiam Łukasz:)


ps. brakuje mi tu normalnych merytorycznych dyskusji:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: puk puk puk

A owszem; można było normalnie pogadać:) Może nie zawsze merytorycznie ale ciekawie i zabawnie.

Allinka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: puk puk puk

lukasdz odśwież pamieć Trybune Ludu Sztandar Młodych Kraj Rad zrzędzisz jak stary kawaler ani tu z Wprost wyjeżdżasz. Pochłoneły Cie książki a świat sie zmienia. Kretynów którzy muszą pokazać jacy są "zajebi..i" a popisałeś się Panie wykształcony Panie mądry Pani z wielką Kultura. Niestety taki jest poziom wykształciuchów. GImnazjum Rządzi:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: puk puk puk

Nooooooooooooooooo


Mechaniak daje ognia !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :):):):):):):):)




Jeśli obrabiasz mi dupę , to nie zapomnij mnie w nią i pocałować :)




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: puk puk puk

Na studia miałem iść ale książeczkę partyjno zjadłem ojcu i go z parti wywalili i z tego powodu do dziś mi wredni komuchy wypominają. To ja chyba obalilem komune nie Wałęsa nobel mi taż sie należy i te 100 baniek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: puk puk puk

7angelfree o czym ty do mnie mówisz:)? nie wiem ty mnie juz zdarzyłes ocenic w jakis sposob;)? czy co twoja wypowiedz miała na celu:)
pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: puk puk puk

Ryska ....
niestety nic nie znalazłem i musiałem jakiś plener weselny z fontanną w tle przerabiać w Photoshopie. Praca już została wydrukowana i wisi w wielu biurach naszego miasta (kalendarz). Dzięki za pomoc <cmok>

ADALL

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: puk puk puk

lukasdz jakiś sfrustrowany Kolego brakuje Ci tu normalnych merytorycznych dyskusji rozumiem miałeś grono znajomych z którymi miałeś wspólne tematy ok. No nie wiem ile masz lat dobrze czułeś się w swoim gronie. Chyba bywasz na różnych forach wiesz jakie są normy zasady a tu jeden wielki chaos a tu tematy o wszystkim i o niczym ó nie postawisz zaraz się dr Miodek znajdzie i dosadnie Ci to wypomni. A czasmi ludzie są śmieszni bo ktoś nie wie kto to jest Camus Kafka a jakieś tam dzisiaj skończył studia i zaraz się wywyższa . No może za ostro najechałem na Ciebie sorry

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: puk puk puk

no i jak tu nie wierzyć a anioła?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: puk puk puk

za nim mnie ktoś dorwie to musi 6 pokonać ja stoje na końcu to chyba 6 aniołów da rade

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: puk puk puk

Jak Ty taki dobry jesteś aniołku to byś pomógł temu od passata B5,koleś ma problem z wtryskami:))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: puk puk puk

I nikt się nie wyzywał...



________
Malachit



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: puk puk puk

Zastanawiam się, co się dzieje z Ptysiem... Jeszcze nie tak dawno przemykał po tym forum, niczym rączy jeleń... A teraz zapewne nie ma czasu - otoczony gromadką dzieci musi w dalszym ciągu robić za jelenia i zarabiać, żeby było co do garnka włożyć i wykarmić tę trójkę, jeśli nie czwórkę...

Adall,
Czy ten tańczący czarno-biały cowboy to Wasz? Jeśli nie wiesz o czym prawię, to znaczy, że trafiłam w pudło...;)

Dzisiaj lekarstewka odstawiłam i proszę! godzina duchów mię zastała. Toć to metryce wbrew!
"Stary człowiek i morze" - przypomina się stara, szkolna lektura.
Usłyszawszy ten tytuł pewien leciwy jegomość skomentował: "Jak to?? Przecież stary człowiek nie może!"

A wy jak sądzicie? Może, czy nie może? :D

Dobrej nocy!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: puk puk puk

ja tam mogę :):):)




Jeśli obrabiasz mi dupę , to nie zapomnij mnie w nią i pocałować :)




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: puk puk puk

ja też mogę :))

ADALL

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: puk puk puk

Tylko jak serducho masz słabe to nie bierz wiecej tego świństwa:))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: puk puk puk

wiadro Wiagry trzeba zawsze przy sobie mieć :):):):):):)




Jeśli obrabiasz mi dupę , to nie zapomnij mnie w nią i pocałować :)




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: puk puk puk

Uha z dawnych ? Uha ja wystapil w reklamie symplusa z kolegamy Uha o tak dawne Ci chodzi Uha ? Ukradli bezlik Uha Dzida

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: puk puk puk

Witam starych forumowiczów jestem i jakoś żyje co tam u was słychać ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: puk puk puk

ADALL Dziękuje za miłe słowa, Alllinka bardzo mi miło że nazwałaś tak synka,Ryska żyje żyje i jest ok miło że pamiętasz o mnie, Malachit i Vlad witam serdecznie
Jeszcze na forum było tyle osób chociażby oni:
Kefas,KiLe.R,śLeDcZy,MrS,Tiger,makmarc,adamus,gazela, fLoorek,Grzesiek_Mazurek,markac,-=Devil=-,Greatest_DeMoN oraz wspominany wyżej Jan_Serce

Pozdrawiam i zdrówka życze.

http://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=90012&t=90012 Jeden z nocnych tematów
Szkoda że nie ma na forum Maćka może nas czyta czasmi,albo i nie, Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: puk puk puk

Przepraszam że kolejny post, ale nie ma tu edycji i znalazłem temat o którym mowa.
http://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=30111&t=30111[/ur]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: puk puk puk

Witaj Ptysiu!!! Widzisz na co Ci przyszło? Dziadkiem zostałeś:))

Allinka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: puk puk puk

no i widzisz Ptysiu - jak się człowiek starzeje to mu się mniej po nocach chce pisać:) Ale muszę przyznać, że ciekawe to były tematy - zwłaszcza ten drugi. I za wszelkie rady dziękuję kazikowi (dzięki niemu chwyciłam Wańkowicza i okazał się świetnym pisarzem), no i dziękuje maćkowi za rady jak zasnąć - wszystkie punkty zaliczone:D

Allinka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: puk puk puk

miłego weekend'u :)

Pozdrowienia




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: puk puk puk

Ja skromnie pozdrawiam wszystkich old school'owców.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: puk puk puk

Ja dziadkiem ? ile ma synek i jak zdrowie ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: puk puk puk

ooooooooooo ... Witaj Ptysiu :)))

ADALL

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: puk puk puk

tym razem pozdrawiam znad białoruskiej granicy .... cud że mam dwie kreski zasięgu :)

mój syn Jaś też Was pozdrawia ;)




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: puk puk puk

oczywiście pozdrawiam weekendowo wszystkich staruszków:)

Ptysiu: zdrowie marniutkie, bo syf miejski przytruwa, a młody będzie miał niedługo 4l

Allinka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: puk puk puk

Mówiłam, że w Łomży czyściutkie powietrze, pyszny chlebuś i przynajmniej nikt nie morduje ludzi pod oknami w biały dzień, ale nie chcecie...

Ptysiu, co tam słychać? Opowiadaj!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: puk puk puk

tylko mnie świeżość w nadmiarze też szkodzi - po dwóch tygodniach na wsi staje za samochodem żeby trochę się przytruć:D

Allinka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: puk puk puk

Ryska nie ma co opowiadać starość nie radość, stara bieda nic nowego wstaje każdego dnia z nowymi pomysłami i z optymistycznym nastawieniem na życie. Lepiej Ryska opowiadaj co u Ciebe.
Alllinka Chętnie przyjmę dake świeżego powietrza, patrze synek rośnie, ach ten czas szybko jak leci.
ADALL Witam serdecznie.
Vlad a Ciebie gdzie tam poniosło ?
Forumowicze Ile to już lat ? Może by odświeżyć stary temat ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: puk puk puk

Żyjecie stara wiaro ? :)




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: puk puk puk

Jeszcze żyjemy...... mam nadzieję, że wszyscy my

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: puk puk puk

Niestety. Nie wszyscy. Niedawno umarł Maciek
https://historialomzy.pl/zegnamy-redaktora-naczelnego-serwisu-historycznego-ziemi-lomzynskiej

ADALL

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: puk puk puk

....Żal...
Maćku, rady Twe dotyczące snu pamiętam. Dzięki nie tylko za nie, ale również wspólne się czytanie. I widzisz, tego samego dnia się urodzililśmy, choć Ty w roku mojej Mamy.
Zawsze w pamięci. ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: puk puk puk

Również dobrze go zapamiętałem. Był zawsze otwarty, uczciwy. Mieliśmy doskonałe relacje na co dzień w naszej Łomży, mimo iż nie wiedział, że korespondujemy ze sobą na tym forum pod przybranymi nickami.


Pozdrawiam
Ile nie karmić faceta i tak cycka szuka.


Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org