czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Dom

Chce wykopać fundamenty pod dom i zastanawiam się nad wyborem fachowców. Przeglądałem kilka ofert, natrafiłem na koparki http://www.atlas-poland.pl. Co radzicie? To dobry wybór? Czy może lepiej wybrać coś innego?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dom

Ja rozumiem, że 20 groszy za ten wpis to dla ciebie kupa pieniędzy. Ale powiedz, kto cię zatrudnia? Może powinieneś reklamować buty, majtki, czy pastę do zębów?
1. Podpowiem ci (blondynka?); koparkami kopie się wykopy a nie fundamenty!
2. Żeby napić się mleka nie trzeba kupować krowy. Po co chcesz wynająć olbrzymi sprzęt bez operatorów? To sprzęt dla potencjalnych wykonawców a nie inwestorów prywatnych. Pomyślałeś/aś trochę nad swoim tekstem? Dziwicie się, że płacą po 20 groszy za takie wpisy? Ja bym w ogóle nie zapłacił!


Pozdrawiam
Ile nie karmić faceta i tak cycka szuka.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dom

a może on chce wykopać stare fundamenty pod niewybudowany dom?





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dom

Jesteśmy na gorąco z tematem. My akurat postawiliśmy na własne ręce i siłę roboczą ale wyszło super. Fundament to podstawa i powinien być zrobiony solidnie. Więc jeśli ktoś ma wiedzę budowlana i dużo chęci do pracy, warto aby sam sobie to zrobił :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dom

Po prostu idź i zbuduj fundament, a jeśli potrzebujesz dokumentów, idź do swojego urzędu miasta.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org