wtorek, 16 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Kolonie

W dniach 25 lipca - 5 sierpnia odbędą się kolonie nad morzem w cenie 1000zł. W kwotę wliczona jest wycieczka do Gdyni, pielęgniarka, ratownik, wyżywienie jak i podróż w jedną i drugą stronę. Pokoje z pełnym wyposażeniem + łazienka. Kolonie te ukierunkowane są pod kątem plastycznym tj. dzieci malują, kleją, wycinają... ;)
Poszukiwane są chętne dzieci od 9 do 16 roku życia. Jeśli ktoś jest zainteresowany proszę o mail. Odpowiem na wszelkie pytania.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolonie

za reklamę się płaci

-----*****-----*****-----*****------*****
Łomża, Łomża, Łomża . . .
-----*****-----*****-----*****------*****

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolonie

a wychowawców nie potrzebujesz? :P bo ja chętnie ....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolonie

Wychowawców z forum im nie trzeba , zresztą ty to się nadajesz co najwyżej na pasterza owiec na Uralu .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolonie

sama będę opiekunką :) konkurencji mi nie trzeba;> no chyba że chcesz być wolontariuszką... to mogę spytać :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolonie

gdzie jest pttk w łomży ??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolonie

SD co Ty możesz o mnie wiedzieć?Forum jest forum, a życie-życiem.
Brooklynka -sama będziesz opeikunką?To jaka to kolonia? 15 -osobowa? :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolonie

Dokładnie kolonie dla dzieci to są przede wszystkim fajne przeżycia dla nich i ja jestem zwolennikiem tego aby maluchy na takie wyjazdy jeździły. Od razu dobrze jest przeczytać wpis https://dzielnicarodzica.pl/kieszonkowe-dziecka-na-kolonii-czy-jest-potrzebne/ aby wiedzieć czy kieszonkowe dla dziecka jest akurat dobrą opcją na koloniach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org