piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Łąki kwietne

Mam tylko nadzieję że łąki kwietne nie będą zasłaniać przejść dla pieszych. Wysokość rośli posadzonych w zeszłym roku grubo przewyższało 1.5 metra, a zauważyłem że łąki miasto planuje robić przy niemal każdym skrzyżowaniu w tym przejściach dla pieszych.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łąki kwietne

Bez przesady, jak się szwędałem po jednej łączce to rośliny miałem max do kolan i to pod koniec sezonu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łąki kwietne

Ja nie mam ogrodu, ale za to mam spory balkon i właśnie sezon balkonowy coraz bliżej, więc trzeba odmalować balkon.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łąki kwietne

Uważam, że kwietne łąki to bardzo dobry pomysł. Pewnie każdy po zastanowieniu przyzna rację, tylko przyzwyczailiśmy się do wystrzyżonego na jeża trawnika, czasem całkiem suchego i trudno się przestawić. Ja mam przy domu też taką łąkę, trochę dosiałam nagietka z nasion od Legutko.pl i jest pięknie kolorowo i pomarańczowo.https://www.esklep.legutko.com.pl/nagietek/1827-nagietek-lekarski-pomaraczowe-promienie.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łąki kwietne

Zasiej sobie nagietka jeszcze gdzieś...

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org