czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
higiena w UM

Bylem dzisiaj w UM i zachciało mi sie isc do łazienki (na parterze) przeznaczonej dla obywateli. Bylo w niej brudno i nie bylo papieru toaletowego. Obok urzędasy mialy łazienkę zamykana na klucz z ktorej pachniało i choc nie widzialem to na pewno byl papier. Wniosek....za nasze pieniadze podatników urzędasy maja toaletowy raj a szary obywatel musi se palcem podcierać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: higiena w UM

Ok to zamiast marnować energię na forum to może napisz skargę i przyczyń się do polepszenia stanu rzeczy?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: higiena w UM

dzieki za info

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: higiena w UM

To wedlug Ciebie do jakich wzniosłych celów to forum istnieje....mysle ze jednym z nich jest forma relacji Władza - Obywatel. Zaczyna sie od sracza o konczy na niemożliwości załatwienia czegokolwiek w urzędzie i chamstwie oraz arogancji urzędników ktorzy istnieją dla samych siebie a nie dla Obywateli.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: higiena w UM

Znając kulturę i dobre wychowanie łomżyniaków, bałagan zostawiły tam krasnoludki po czym ukradły papier toaletowy i uciekły.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: higiena w UM

leonzawodowiec on właśnie pisze skargę. Tutaj. I dobrze, nich inni też wiedzą i widzą..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: higiena w UM

Gdzie zaopatrujecie sie w środki ochrony oraz higieny i dezynfekcji? Wszystkim zainteresowanym tematem mogę zdecydowanie polecić https://www.dezynfekcja24.com/product-pol-169-Desderman-Pure-500-ml.html , gdzie znajdziecie produkty do higieny, dezynfekcji, środki czystości oraz ubrania ochronne i wiele więcej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org