czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Gdzie znajdę duży wybór płytek ceramicznych?

Witam!

Gdzie w naszym mieście znajdę największy wybór kafelków kuchennych? Chodzi mi o coś w tym stylu: jasne kafelki kuchenne.

Pozdrawiam i z góry dziękuję :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie znajdę duży wybór płytek ceramicznych?

Największy wybór -tzn miejsce gdzie można fizycznie dotknąć i naocznie ;) zobaczyć jest chyba Komax ale najlepsze ceny wynegocjujesz w Blue (ul. Piłsudskiego za Eskulapem). Przynajmniej mi się tak udało ;)) Powodzenia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie znajdę duży wybór płytek ceramicznych?

Największy wybór i najlepsze ceny to tylko w JW Nowik na ul. Zjazd, polecam!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie znajdę duży wybór płytek ceramicznych?

A ja zdecydowanie polecam Komax na ul.Piłsudskiego - największy wybór i cena też w sumie wyszła najlepsza. Poza tym miła i kompetentna obsługa. Robię u nich zakupy od dawna i zawsze jestem zadowolony.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie znajdę duży wybór płytek ceramicznych?

A ja polece CER-Bud zaraz za torami na Pilsudskiego - kiedys byl tam chyba SEkor. Ceny dostalem najlepsze w Łomży, a wybor masz wszedzie podobny bo z reguly na magazynie sa tylko jakies popularne modele...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie znajdę duży wybór płytek ceramicznych?

Jest z czego wybierać jeśli chodzi płytki na stronie http://www.victori.pl. Ja akurat kupowałem tutaj płytkę bazową od Tubądzina, ale jest też Opoczno, czy Ceramstic w dobrej cenie. Warto do nich przedzwonić i podpytać, potrafią doradzić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie znajdę duży wybór płytek ceramicznych?

Dziękuję wszystkim, właśnie o tym myślałem w zeszłym tygodniu, ale nie wiedziałem, że będę potrzebował pomocy na tym forum
Jest wiele przydatnych informacji, nie ma czasu na zapoznanie się ze wszystkim))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie znajdę duży wybór płytek ceramicznych?

Podaliście mi wiele przydatnych informacji i poleciliście wiele sklepów stacjonarnych, z tym że szukałabym raczej czegoś online. W obecnej chwili chodzenie po sklepach raczej odpada. Czy ktokolwiek korzystał ze sklepu internetowego Imello.pl ? Moja znajoma mi go gorąco polecała, ale sami wiecie jak to jest z poleceniami. Każda żaba chwali własne bagno :D Może więc znajdzie się chociażby jedna osoba, która tam kupowała i jest zadowolona z otrzymanych towarów? Wybór mają tam całkiem spory - zarówno w kwestii płytek jak i paneli. Mogłabym za jednym zamachem kupić wszystko, nie tracąc czasu na poszukiwania i ograniczając koszty dostawy...

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org