piątek, 19 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Biuro Kamiński

Dziś było ogłoszenie o pracy biurowej u tego Pana i szczerze odradzam po zadzwonieniu tam Pan stwierdził, że nie potrzebuje nikogo do pracy. To ja się pytam po jaka cholerę umieścił ogłoszenie?! I ludzi wprowadza w błąd ?!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Biuro Kamiński

Jak Pan może zatrudnić pracownika w ogłoszeniu które już pewnie kilka dni wisi, lub późno zostało wystawione?! JAKIM PRAWEM?! MI, wielkiej księżniczce, pani miasta SIE NALEŻY! Mi i moim bombelkom będzie PAN zabierał pięniądze, które nam się należą??!?!?! JAK TAK MOŻNA?!?!


Gratuluje autorce postu. Żenada...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Biuro Kamiński

Po pierwsze proszę mnie nie obrażać a po drugie te ogłoszenie od dziś wisi. Nie znasz mnie Pan a oceniasz . Ja tylko ostrzegam i nie rzucam miesem jak Pan wyżej. Dobranoc

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Biuro Kamiński

ojej, ktoś nawet czytac nie umie? u hu hu. CYTUJĘ sam siebie, UWAGA :\" lub późno zostało wystawione?!\" (w domysle przez stronę która pokazuje oferty pracy).

a opinia o \"Pani\"... wystarczył pierwszy post, aby wystarczająco dokonać dedukcji. Więc, szanowna Karyno, ja żadnym mięsem nie rzucam;) Zauważyłem bezpodstawny płacz wobec PRACODAWCY (który ma prawo i może decydować), który mnie rozbawił i wstawił się idealnie w kanon typowej MADKI Karyny;]
Mogłem stworzyć jeszcze więcej internetowych memów (żartów) ale chyba nie ma sensu.

Wspaniałej nocy Karyno.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Biuro Kamiński

Hmmm, a może Pan Kamiński dobrze wyczuł osobę z którą rozmawiał i nawet telefonicznie zdołał wyczuć z kim rozmawia... X D
tego nie wiem ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Biuro Kamiński

To biuro może być bardzo dobre. Muszę je przetestować!!
_____________________________
Praca magisterska z Psychologii o PTSD

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org