czwartek, 18 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Wypalenie zawodowe.

Wypalenie zawodowe ,awersja do wstawania , do wszystkiego . Co dalej ...pierwsze kroki - do kogo ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypalenie zawodowe.

Zmienić pracę i zacząć robić to co się lubi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypalenie zawodowe.

Przede wszystkim zadbać o siebie - to ciężki stan acz przejściowy.
To stan chorobowy duszy, czyli początki depresji. Szybka terapia lekowa, acz rozciągnięta w czasie.
No i oczywiście pozytywne myślenie, pomimo deficytu - powodzenia ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypalenie zawodowe.

To zależy jaki zawód?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypalenie zawodowe.

No właśnie ja już tak mam ;/ Tak samo. Zastanawiam się nad przekwalifikowaniem, wybraniem się na drugie studia ale z drugiej storny nie mam na to czasu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypalenie zawodowe.

to nie wypalenie tylko zwyczajna depresja, niestety w dzisiejszych czasach w pewnych zawodach, to standard....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypalenie zawodowe.

Co dalej ? psycholog czy psychiatra ? Gdzie i do kogo ?Kogo polecacie ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypalenie zawodowe.

psychiatra

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypalenie zawodowe.

Dzięki - poczytałam sobie , psłuchalam i już wiele wiecej wiem . Myslałam ,ze mnie to nigdy nie bedzie dotyczyć , a jednak....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypalenie zawodowe.

imany (---.neoplus.adsl.tpnet.pl): nie jest jeszcze tak źle kiedy z uwagą, na bieżąco, obserwujesz dyskusję na forum. Piszesz .... \"wypalenie zawodowe, awersja do wstawania\".... Robisz to bardzo chaotycznie, często bez polskich znaków. Typowe dla niedouczonego dziecka internetu. Radośnie dostrzegłaś, że z dwóch zawodów do wyboru: psycholog czy psychiatra, propozycje internautów w postaci psychiatry są satysfakcjonujące. Piszesz: \"psłuchalam i już wiele wiecej wiem\". Żenada. Myślę, że ty nigdy nie pracowałaś zawodowo w żadnej firmie. Za chwilę osobiście zamieścisz linki z cudownymi poradami na temat swojej schizofrenii !!


Pozdrawiam
Ile nie karmić faceta i tak cycka szuka.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypalenie zawodowe.

: peter - idiota ! a poczytałam i posłuchalam - nie koniecznie na forum,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypalenie zawodowe.

Hurrrra. Widzisz, wraca ci chęć do życia !! Już potrafisz wyzywać ludzi od idiotów. Nawiązując do twojego wcześniejszego zapytania .... podobnie jak poprzednicy uważam, że wizyta u psychiatry dobrze ci zrobi. Co prawda nie uleczy, ale może specjalista przy okazji owsiki usunie!


Pozdrawiam
Ile nie karmić faceta i tak cycka szuka.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypalenie zawodowe.

No dobra ale tak abstrahując od tematu to co sądzicie może o szkoleniach internetowych? Bo widziałem,że jest wiele szkoleń stacjonarnych w urzędzie pracy ale są one jedynie dla bezrobotnych. Są szkolenia stacjonarne dla pracujących ale są z kolei dość drogie. Zastanawiam się nad internetowymi:
http://gromar.eu/
Czy jest sens iść na takie szkolenie? Czy można z niego coś wyciągnąć?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypalenie zawodowe.

No proszę bardzo ! Zgadłem. Trolle już wkraczają do akcji. Wiem, że takimi wpisami, za 20 groszy można się szybko wypalić zawodowo. Wtedy jednak psychiatra lepszy niż proponowane szkolenia internetowe dla pracujących. Ja mam własną propozycję na Twoje wypalenie zawodowe. Proponuję wstać z rana, krótki seks (krótki, bo uprawiany samotnie, bez uniesień), potem włączyć na 20 minut jakąś relację z sejmu. Rozładować w ten sposób napięcie i emocje. Następnie jechać (lub iść) na grzyby. Wypalenie zawodowe najczęściej dotyczy ludzi sztuki, twórców, artystów. Im nie przeszkadza, że w zimę nie ma grzybów. Radość do życia wróci Ci, kiedy ockniesz się, że zapomniałeś pojechać do tego lasu przy obecnych temperaturach (-20 C).


Pozdrawiam
Ile nie karmić faceta i tak cycka szuka.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypalenie zawodowe.

moim zdaniem nie warto sie szkolić, bo to niewiele zmieni, no chyba, że chcesz sie całkowicie przekwalifikować. może poszukaj sobie jakiegoś hobby. Ja np. ostatnio zająłem się gruntownym remontem mieszkania. Kupiłem taka Kersen umywalka : http://lazienki-szydlowski.pl/ceramika.html?producent1=117%09Kerasan%20umywalka Do tego odpowiednie oświetlenie. Tym sposobem oderwałem swoje myśli od problemów, a jednoczenie odnowiłem mieszkanie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypalenie zawodowe.

peter żeby ta twoja posłuchała psychoterapeutów,psychologów, psychiatrów to byś został tylko mądrym gołodupcem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypalenie zawodowe.

Dobra terapia w takich przypadkach okazuje się skuteczna. Wiele osób uważam, że nie ma na to czasu, ale tutaj np. http://psychomedic.pl/psychoterapia-przez-skype/ jest dostępna psychoterapia przez Skype. Uważam, że jest to dobre rozwiązanie, z którego warto skorzystać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypalenie zawodowe.

najlepszy sposób to nie pobierać 500+





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypalenie zawodowe.

justa to menda reklamowa. Nawet w święta wkleja linki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypalenie zawodowe.

Tak jak ktoś już wspomniał powyżej najlepiej jest zmienić pracę, jeśli to możliwe to może i miejsce zamieszkania. Wziąć sobie taki \"prawdziwy\" urlop między starą a nową pracą. Jedynie takie działania są w tym przypadku skuteczne i możliwie realne.


- - - - - - -
Polecam nowe mieszkania krakow na sprzedaz.

Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypalenie zawodowe.

Najgorsze jest chyba to, ze ludzie czesto z jakiegos momentu przejsciowego robia problem nie do przejscia i w pewnym momencie rzeczywiscie rozrasta sie to do niesamowitych rozmiarów i już depresje i inne rzeczy sobie wmawiamy. Wg mnie to wlasnie w tym stanie nie warto podejmowac jakichs waznych decyzji, tylko sie uspokoic, dac sobie pare dni i przemyslec sprawe na chlodno... każda sprawę ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypalenie zawodowe.

Trudna sprawa...

Jest nieskazitelna!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypalenie zawodowe.

Trudna sprawa. Trzeba zmienić pracę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypalenie zawodowe.

Niekoniecznie. Można porozmawiać z szefem o problemie jaki nas męczy. I przekwalifikować się. W firmie moze znaleźć się stanowisko, które jest inne niż nasze obecne, ale w którym równiez będzie można wykkorzystać nasze umiejętności\"
https://www.lhhpolska.pl/pl/restrukturyzacja-i-outplacement/redeployment

Pracodawca może sie na to zgodzić, bo jednak stary pracownik lepiej odnajdzie się w realiach firmy niż całkowicie nowa osoba z zewnątrz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypalenie zawodowe.

Przede wszystkim urlop, wakacje, jakaś chwila przerwy od środowiska pracy i moment na wzięcie oddechu. A potem może pomyśleć nad zmianą pracy?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypalenie zawodowe.

to jest dość trudny okres w życiu :|

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypalenie zawodowe.

przetrzymać ryzykując pogłębienie się kryzysu, albo próbowć budować od zera

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypalenie zawodowe.

Wypalenie zawodowe, ja niestety również doświadczyłam tego. Byłam przepracowana, zbyt dużo brałam na siebie, nie miałam czasu dla siebie i rodziny, moje zdrowie psychiczne i fizyczne było w opłakanym stanie, wszystkie moje myśli krążyły wokół biznesu. Miałam tego serdecznie dosyć. Z powodów zdrowotnych i nie tylko zaczęłam interesować się produktami pewnej firmy mlm. Pomogły i w sposób naturalny przeszłam do ich promowania. Dzięki tym produktom postawiłam się na nogi. Jest to moja odskocznia. Obecnie staram się prowadzić dwie działalności. Na stronie razdwakredyt równiez jest napisane, jak radzić sobie z niezadowoleniem z wlasnej firmy.

https://4lomza.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypalenie zawodowe.

Wypalenie zawodowe to jest straszna sprawa. Kocham ciężko pracować i mieć dużo pieniędzy.
______________________________
Pisanie licencjackich prac w Gdańsku

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org