sobota, 20 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Urolog Łomża

Witam, czy ktoś może mi polecić dobrego urologa w Łomży?? Czy dr Krajewski jest godny polecenia??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Urolog Łomża

Załęski prywatnie przyjmuje na ks.Janusza

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Urolog Łomża

A czy doktor Załęski pracuje na jakimś oddziale urologii? Czy przyjmuje tylko prywatnie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Urolog Łomża

Osobiście polecam dr Andrzeja Krajewskiego. Przyjmuje prywatnie w przychodni Famedyk na Sybiraków. Chyba już nie pracuje w łomżynskim szpitalu, ale pewna nie jestem. Można zadzwonić do poradni urologicznej i się zapytać.
Ja osobiście bardzo sobie chwalę i jestem zadowolona z leczenia i podjescia do pacjenta.
Słyszałam również wiele pozytywnych opinii na temat dr Załęskiego, ale on pracuje w Ostrołęce w szpitalu, jest ordynatorem oddziału urologicznego.
Prywatnie przyjmuje na ks. Janusza 15.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Urolog Łomża

Dziękuję za odp. Wybraliśmy i skorzystaliśmy z usług doktora Krajewskiego. Pozdrawiam!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Urolog Łomża

Proszę skontaktować się z urolog lublin. Bardzo dobry specjalista. Posiada duże doświadczenie w swoim zawodzie. Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org