piątek, 19 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
BKL BLM

BKLE BLEMY Idzta tera do rydzyka niech wam da jak jarek was osral a nie ludziom miasto blokujecie to ludzie z miasta mają wam w podorywke pola blokowac? jedzta na warszawe z gnojowicą w polsce to tylko gornicy i rolnicy batogami bym was rozgonil a tak w ogole to uciakajta bo doktory jadą

Choćbym ciemną doliną kroczył zła się nie ulęknę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BKL BLM

CHAMY BIRZETA DOTACJE NA CHEKTARY NIC NIE ROBITA I UTRUDNIATA ŻYCIE INNYM LUDZIOM KTÓRZY UCZCIWIE PRACUJĄ.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BKL BLM

chamy zayebane spier da lać z tymi ciągnikami

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BKL BLM

Fobos napisałeś - \"Idzta tera\" ---- skąd jesteś? u nas tak się nie mówi...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BKL BLM

Fobos - jesteś przybyszem? -nie mówisz, nie piszesz - po naszemu - jesteś przybłęda ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BKL BLM

rei, napisał - \"CHAMY BIRZETA\" - też nie tutejszy... po POLSKU nie umie - inwigilacja?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BKL BLM

„Chodzi mi o to, aby język giętki, powiedział wszystko, co pomyśli głowa…” - J. Słowacki - idąc tym tropem nauczmy się jeszcze pisać - to co pomyśli głowa - i nie obrazić nikogo...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BKL BLM

Tym tematem i słownictwem zrobiłeś wiochę i z siebie wieśniaka. Też nie popieram tych blokad bo rolnicy sami głosowali na pis (nie wszyscy, ale wieksza część), a teraz cierpią na tym zwykli mieszkańcy miast czy zawodowi kierowcy. A teraz odbiegając od polityki. Zauważ baranie, że gdyby nie rolnicy to byś ****** jadł na śniadanie, obiad i kolację. Myślicie, że skąd i dzięki komu się bierze mleko (śmietana, jogurty, masło), zboża, jajka, ziemniaki, kukurydza oleje i wiele innych rzeczy. To jest bardzo ciężka robota od rana do nocy. Ale jak ktoś nigdy nie miał z tym styczności to nie zrozumie. I co z tego, że biorą jakieś dofinansowania ? Mają możliwość to biorą i dzięki temu mogą się rozwijać. Przeciętny Kowalski też bierze 500 plus bo \"dają\". Zamiast krytykować, wyzywać i się śmiać trzeba wziąć całokształt pod uwagę i być wdzięcznym tak samo jak i górnikom. Bo zapieprzają od rana do nocy po części dla wszystkich Polaków, a rząd i tak im jak i wszystkim robi pod górkę i patrzy tylko na siebie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BKL BLM

bekaele

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BKL BLM

Chrzanowski i Kołakowski chyba za wami wieśniaki głosowali ? to dlaczego im pieprzycie robotę a nie pojedziecie do waszego ukochanego Dudy i Kaczorka, inni z okolicznych miejscowości pojechali na Białystok a naszym co? paliwa zabrakło?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BKL BLM

was chamy to bym w dyby pozamykał i wyebał po 50 batów na dvvpę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BKL BLM

To nie era sierpa, kosy trzeba wziąść się do roboty. A jak komuś jest tak źle na budowę przyjąć się. Ziemię mam z dziada pradziada więc mi sprzedać nie wypada. Tylko wszyscy zapomnieli że tą ziemię Stalin dzie
Może by cofnęli dekret i odali ziemię jak się robić na niej nie chce, prawowitym właścicielom zwanych kiedyś kułakami a po wielkiej transformacji zachodnimi farmerami. Całe wieki narzekają jaką biedę zawsze mają oraz słychać wiecznie jęki jaki to jest zawód ciężki. Straszą w kółko zaglodzeniem tak jak kiedyś robił Niemiec.
Ja się czasem zastanawiam czy on jest na prawdę biedny a chałupy dla swych dzieci przyniósł chyba jakiś święty.
Nigdy w życiu nie popieram bo nie warto tego robić, bo straciwszy zatrudnienie ty ich wcale nie obchodzisz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BKL BLM

Ten mały kretyn co jest rolników przywódco to jest człowiek co bardzo popierał PO i PSL . Ten obrońca współpracuję z poprzednim rządem . on wie ze za rządów PiS bardzo dużo się polepszyło rolnikom i dlatego ten pajac robi zamęt w naszym kraju . A gnojownice powinni wypić ci co organizowali ten strajk danie jako herbatka . Jestem za tym aby zrobić zakaż hodowli zwierząt na futerka , to powinno już dawno być zabronione - psy powinny być luzem w zagrodzie - ubojnie bydła na przetwórstwo żywności - króliki i ptastwo domowe na żywność jak było do tej pory i będzie dalej , więc o co tym organizatorom chodzi . Ludzie zastanówcie się o co wam chodzi dokładnie ,dostajecie wszystko co ma miastowy , bierzecie różne dotacje jak ulgę w paliwie itd. Rolniku Polski nie słuchaj się tych organizatorów co współpracują ze poprzednimi złodziejami . Jestem za zakazem hodowli zwierząt na futerka

Borys-50

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BKL BLM

Może my im zablokujemy mleczarnie i skupy jak nie oddadzą to kasy nie będzie.
Jak się wsioki nie opłaca to na etat do pracy najlepiej słoiki spakować i do Warszawy tam czeka na was kasa.
A zapomniałem trzeba mieć jakieś wykształcenie a nie tylko zawodowka i to też jak z musu na miernych nieuki było się uczyć

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org