piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Odwiedziny w szpitalach. Czarnek wszedł, a Wy jakie macie doświadczenia?

Jestem wściekła. Mi odmówiono w Ostrołęce wejścia do babci, która przeszła udar i znajduje się w stanie ciężkim. Wykonałam prywatnie test na Covid (wynik ujemny), mimo to nie mogłam wejść, a Czarnek może. Jakie są Wasze doświadczenia?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odwiedziny w szpitalach. Czarnek wszedł, a Wy jakie macie doświadczenia?

\"zgodnie z procedurami, w pełnym reżimie sanitarnym\" - napisał poseł. ZAKAZ ODWIEDZIN W SZPITALU - to są procedury. Tylko w naszym kraju nie wszystkich to dotyczy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odwiedziny w szpitalach. Czarnek wszedł, a Wy jakie macie doświadczenia?

A Wy jeszcze tych cymbałków słuchacie, na potrzeby propagandy i otumanienia ludzi zrobią i powiedzą wszystko za kasę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odwiedziny w szpitalach. Czarnek wszedł, a Wy jakie macie doświadczenia?

w Całym kraju jest zakaz odwiedzin na oddziałach. Pamiętamy jak było ograniczone nawet pogrzebach, czy odwiedzania grobów bliskich na cmentarzach tylko jedyny miał skur*syn Kaczyński taki przywilej co nawet pisano piosenki o tym fakcie. Tak i tera hołota bolszewicka nie liczy się z niczym i potrafi cham i prostak z tytułem profesora z KUL narazić na śmierć innych ale kto by się liczył z pisowców z tym. Ludzie to śmiecie.

-


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odwiedziny w szpitalach. Czarnek wszedł, a Wy jakie macie doświadczenia?

Dość tego ubliżania kto może a kto nie może wejść - czy już depresja wam do głowy uderza , było tak i będzie i nie róbcie z tego powodu drakę . Widocznie za małą pracy macie , wszystko wam przeszkadza - ciekawy jestem czy tak za PO by było wam lepiej , Dla mnie to i tak macie za dobrze z ten rząd tak dba o was i gospodarkę Państwa Polskiego . Lekarze i personel szpitali sam jest w strachu aby koronawirusa nie załapać . Pamiętaj jeden z drugą -co wolno wojewodzie to nie tobie smrodzie . Od soboty zakładajcie maseczki i dbajcie o siebie i innych .

Borys-50

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odwiedziny w szpitalach. Czarnek wszedł, a Wy jakie macie doświadczenia?

Borys Smoleń czy inny PiSdzi ciemny c.uju, ty tak poważnie? To że możesz być bratem-bliźniakiem Kononowicza wiele by wyjaśniło...





urbi et orbi !




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odwiedziny w szpitalach. Czarnek wszedł, a Wy jakie macie doświadczenia?

Drogi smoleniu vel Borys-50, odnosząc się do Twojego wpisu i rozkładając go na czynniki:
1.Jednoznacznie wynika ze jesteś pracownikiem szpitala, lub innej jednostki medycznej. Śmiem twierdzić, iż pracownicy w/w zakładów pracy dawno wypłukani są z empatii.
2.Porównywanie do czasów rządów PO, to równanie do spodu. Nie chcemy tego, chcemy rozwiązań na najlepszym poziomie i bez doktryny Najmana.
3.Zapominasz o pracownikach sklepów, urzędów oraz innych gałęzi gospodarki. Tylko personel medyczny się boi? Zdejmik klapki z oczu, nie jesteście sami na tym świecie.
4.Cofnąłbyś prawo do zasad Hammurabiego (sprawdź co to oznacza w Google;). Rozumiem, ze popierasz uwstecznianie prawa, czyli podział na lepszy i gorszy sort.
PS
Jeżeli 50 przy Borys to wiek, proponuję zbadać głowę. Pewnie szybko to załatwisz, przy swoich koneksjach w szpitalu. Tym zdaniem Cię obrażam, a nie swoimi wpisami. Remis w obrażaniu.. może już starczy i skupmy się na temacie.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odwiedziny w szpitalach. Czarnek wszedł, a Wy jakie macie doświadczenia?

Autor: smolen
\"Dość tego ubliżania kto może a kto nie może wejść...\"


a pocałuj się w głebokim skłonie w D*pę własną i starego capa w podmarszczoną niedomyty rowek centralnie Jarosława Kaczyńskiego


* My jesteśmy tu gdzie wtedy, oni tam gdzie stało ZOMO – mówił premier Jarosław Kaczyński podczas wiecu poparcia dla rządu, który odbył 1 października 2006 roku.

*Przepraszam panie marszałku, ja bez żadnego trybu. Wiem, że boicie się prawdy, ale nie wycierajcie swoich mord zdradzieckich nazwiskiem mojego świętej pamięci brata. Niszczyliście go, zamordowaliście go, jesteście kanaliami! Nie wycierajcie swoich mord zdradzieckich nazwiskiem mojego brata,zamordowaliście go.
*To jest w genach niektórych ludzi, tego najgorszego sortu Polaków. Ten najgorszy sort właśnie w tej chwili jest niesłychanie aktywny, bo czuje się zagrożony”.

...długo można skur*syna bolszewika bratobójcę cytować

-


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odwiedziny w szpitalach. Czarnek wszedł, a Wy jakie macie doświadczenia?

mam mieszane uczucia co do tego całego wirusa

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org