piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
opalanie natryskowe

Witam.czy któraś z forumowiczek korzystała z opalania natryskowego.jakie są wasze opinie?

15234

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: opalanie natryskowe

Ja nie korzystałam, widziałam tylko filmik jak to wygląda i jaki jest efekt. Według mnie ciało ok, ale twarz i szyja wyglądają nienaturalnie :)
http://mylomza.pl/home/lomza/item/4404-opalanie-natryskowe.html tu masz link.

___________________________________________________________

Nie ma miłości, są ciężarówki ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: opalanie natryskowe

właśnie ja też to widziałam i zastanawiam sie jak to jest w praktyce

15234

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: opalanie natryskowe

po opalaniu trzeba uważac, przez kilka dobrych godzin zeby plamy sie nie porobiły... zmywa sie po 3 myciach :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: opalanie natryskowe

Korzystałam efekt piorunujący :)
Tylko trzeba mieć czas żeby nic nie dotykać, siedzieć w domu parę ładnych godzin w biustonoszu i w spodenkach. Pamiętam zrobil mi się zaciek na łokciu ale samochodem zawiózł mnie mąż na te solarium natryskowe i mi poprawiła. Ale powiem wam ze ogólnie to komedia z tym opalaniem bo jak mnie tym popsikali i zobaczyli mnie znajomi to w 1 chwili mnie nie poznali:) ale to nie był efekt ostateczny bo potem trzeba wziąć prysznic i spłukać z siebie nadmiar tego barwnika i wtedy uzyskamy efekt końcowy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: opalanie natryskowe

a gdzie i za ile kobietki ta przyjemność ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: opalanie natryskowe

Bubel

..................

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: opalanie natryskowe

Takie opalanie to chyba raczej na jesień/zima bo teraz jak będzie mieć to kontakt z naturalnym słońcem to taka mieszanka może nie być atrakcyjna..tak mi się wydaje..chociaż mogę się mylić

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: opalanie natryskowe

Ja korzystałam i byłam zadowolona, rzeczywiście trzeba uważać jakiś czas po by za wiele się nie dotykać, jednak jest to opalenizna do 1-2 go umycia się, ale na wielkie wyjścia typu wesele itp. polecam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: opalanie natryskowe

Mogę wam powiedzieć ze ja sobie zafundowałam te opalanie 3 dni przed własnym ślubem pierwszy raz. Było to w salonie kosmetycznym Nicole.
Bardzo miła obsługa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: opalanie natryskowe

a gdzie mozna takie zrobic w lomzy i czy drogie takie cacko?

Lala22

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: opalanie natryskowe

100 zł za calośc ciała :) można np samą górę i kosztuje to 50 lub same nogi :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: opalanie natryskowe

100zł i jak koleżanka wyżej pisze 1-2 umycia się i opalenizny niema to ja dziękuję,zresztą można się już na dworze ładnie opalić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: opalanie natryskowe

???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: opalanie natryskowe

To nieprawda,ze opalenizna utrzymuje sie 2 dni,widocznie bylas opalona jakims slabym ,tanim plynem.Ja od kilku lat korzystam z tej metody i opalenizna trzyma sie do dwoch tygodni.Zaciekow tez nigdy nie mialam,ale to kwestia dobrego przygotowania skory do zabiegu i wprawy osoby wykonujacej zabieg.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: opalanie natryskowe

A za cale cialo place 80zl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: opalanie natryskowe

skoro wytrzymuje ci dwa tygodnie, to bierzesz prysznic tez 2 razy na dwa tyg ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: opalanie natryskowe

Na idiotyczne pytanie nie odpowiadam. Dla naprawde zainteresowanych powtarzam,ze jakosc opalenizny(kolor) i dlugosc utrzymywania sie na skorze zalezy od jakosci plynu i od przygotowania skory do zabiegu,a takze pielegnacji po opalaniu,czyli balsamowanie sie 2xdziennie.Wtedy naprawde mozna utrzymac opalenizne do 2tygodni.Opalam sie ta metoda od kilku lat,chetnie odpowiem na madre pytania.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: opalanie natryskowe

rockhoper w którym salonie się opalasz sama chętnie poszłabym tam na taki zabieg .pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: opalanie natryskowe

Nie chce podawac nazwy gabinetu,zeby nie byc posadzona o reklame,ale powiem tyle,ze nie w Lomzy,tylko w okolicach Lomzy.Juz byl poruszany ten watek na forum i ktos podawal adres tego salonu,sporo osob z Lomzy tam spotykam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: opalanie natryskowe

Ja korzystałam- nie polecam. Po opalaniu natryskowym w Opolu, na skórze miałam dużo plam. W zasadzie nie mogłam pokazać się ludziom. Uratował mnie krem samoopalający Aloe Vera z hb. Wyrównał opaleniznę i dzięki temu mogłam wyjść do ludzi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: opalanie natryskowe

Nie polecam, bo są po tym plamy, które ciężko ukryć ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: opalanie natryskowe

tez nie polecam:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: opalanie natryskowe

Ja to zdecydowanie jestem zwolenniczką nieinwazyjnych sposobów opalania. Powinniście sobie w tym celu sprawdzić ofertę tanexpert24.pl i dostępne produkty u nich, które nie zostawiają żadnych smug i pięknie wyglądają na skórze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: opalanie natryskowe

Odradzam. Badziew

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org