czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
cowit19

W tej chwili w regionie za zakażonych uznawane są jeszcze 2 osoby z powiatu łomżyńskiego. Nowych zakażeń w mieście i najbliższej okolicy nie notuje się od 8 maja.

h2o

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: cowit19

nie chcę cie urazić, ale pisze się Covid-19. A przy okazji wg.mnie nie powinno się wierzyć statystykom

OLX

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: cowit19

Sporo faktów i cytatów na temat Covid-19 i generalnie całej tej plandemii można znaleźć na blogu, który polecam. Np artykuł Totalna ściema, czy W cieniu pandemii, no i kilka ważnych informacji, a w zasadzie całe tony wiadomości od lekarzy i to nie byle jakich, bo byłego przewodniczącego komisji zdrowia UE, choćby, czy wirusologów z kilkudziesięcioletnim doświadczeniem. Jest też sporo o szczepieniach. Można się nieźle zdziwić... Byłam przekonana, że mam rację, ale teraz... Zresztą, poczytajcie, a potem możemy porozmawiać.

---
Nie ma nic przyjemniejszego, niż czytanie ulubionego Bloga :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: cowit19

Ten wirus na pewno jeszcze zaatuke zimą, podobnie jak grypa.
______________________________-
Dyplomowe prace z Fizjoterapii - blog

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: cowit19

Niektórzy twierdzą, że koronawirus będzie nową grypą i nie chodzi tutaj wcale o to, że jest tak podobny, ale o to, że właśnie będzie wracał sezonowo i stanie się nową powszechną chorobą. Co będzie, zobaczymy. Badania nad tworzeniem leków jeszcze trwają i największy strach jest właśnie z tego powodu, że w przypadku korony nie ma jeszcze leków, którymi można byłoby leczyć.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: cowit19

Bezobjawowe zarażenie wirusem. Na prawdę trzeba nie mić mózgu aby w to uwierzyć.

Każdą chorobę rozpoznaje się po objawach. Wtedy robi się szczegółowe badania.

Covid19 to wymysł. media posługują się obrazem wirusa stworzonym przez grafika komputerowego. :)

Ta wymyślona choroba pokazała jak wykształceni są lekarze. Tylko nieliczni mówią, że koronawiry odkryto w latach 60 ubiegłego wieku i nie sa to wirusy śmiertelne. Cała rzesza tak zwanych medyków powinna utracić prawo wykonywania zawodu z powodu podstawowej wiedzy. O wirusach uczą chyba w liceum.

Niektorzy robią to za pieniądze. W USA jest jeszcze lepiej - płacą 13 000 dolarów. Ile płacą w Polsce?
Tak za pieniądze i nieuczciwość pseudomedyków produkuje sie strach.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: cowit19

https://niezaleznemediapodlasia.pl/

zacznij myśleć



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: cowit19

Ta choroba niestety ciągle się rozwija. To jest po prostu straszne!
_________________________
Praca magisterska z historii - cena

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org