wtorek, 23 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Pasja

Tak mnie naszło na założenie tematu..Chciałbym się dowiedzieć jakie (i czy w ogóle) macie pasje,moim zdaniem życie bez pasji jest zajebiście nudne i bezbarwne.Tak jak życie jasia..wracasz po pracy do domu i co?I nic,to samo co każdego dnia.Ja w życiu mam dwie rzeczy,które kocham robić-piłka nożna i robienie bitów hip-hopowych,to po części jest sens każdego dnia..a co Wam daje to oderwanie od rzeczywistości?

 
Re: Pasja

korekta, jasiu nie wraca z pracy tylko z gimnazjum

 
Re: Pasja

Nudne i puste to mało powiedziane.J est po prostu NIJAKIE.
Człowiek z pasjami to człowiek bardziej inteligentny, rozumiejący wiele róznych zdażeń z którym możemy porozmawiać na wiele tez innych ciekawych rzeczy nie tylko jego zainteresowań. To człowiek logiczny, podchodzący realnie to tematów go otaczajacych.
Lubie takich ludzi.

 
Re: Pasja

80% społeczeństwa to ludzie nie dość, że bez pasji to tylko chodzące układy pokarmowe. Wstać, żreć, sra*, jeba* si*, spać i tak w kółko, jak coś takiego może mieć pasję.

MoJe ŻyCie To MentoR.

 
Re: Pasja

A moją pasją jest czytanie postów jasia śmietany:):):):)

 
Re: Pasja

Heh dobrze powiedziane,jeśli ktoś ma pasję ma po co żyć,nie wegetować a żyć!Ja też lubię ludzi z pasją,nie ważne czy zbiera znaczki kapsle czy gra w kosza w golfa palanta czy robi cokolwiek innego,od człowieka z pasją tryska pozytywna energia,taki człowiek nie stoi w miejscu narzekając na wszystko..moim zdaniem każdy ma jakiś talent,każdy może robić to co kocha i spełniać marzenia.. tylko większość go w sobie nie odkrywa.A jak już odkryjecie,rozwijajcie go bez względu na wszystko,wtedy nic nie będzie przeszkodą.

 
Re: Pasja

oprocz tych czynnosci co wymienil marcelus2000 takie osobniki nie moga przezyc ze inni maja swoje pasje i sie w nich spelniaja i utrudniaja im zycie, wystarczy spojrzec na to forum, obojetnie kto by sie nie spelnial w jakims zawodzie to zawsze znajda sie konkurenci badz zlosliwcy ktorzy potrafia tylko dosrac i nie moga przezyc, ze komus sie w zyciu wiedzie po jego mysli...
ja mam dwie pasje: kosmetyka (paznokcie) oraz szycie, to dwie rzeczy dzieki ktorym sie usmiecham ;))

 
Re: Pasja

Zenit, może pochwalisz się jakimś bicikiem? :)
Jak nie chcesz tutaj to na mejla..

 
Re: Pasja

Zenit podzielam Twoje zdanie, ja również cenię ludzi posiadający 'obojętnie' jakie hobby, natomiast prostakami są dla mnie ludzie nie posiadający żadnej pasji, którzy wyśmiewają się z tych co mają. Dla mnie również nie ma znaczenia kto się czym interesuje oby jednak coś było. Pozdrawiam

 
Re: Pasja

5510 trzymaj - http://www.youtube.com/watch?v=LaMi3QDc_y4

To pierwszy bit jaki zrobiłem,wygrzebany gdzieś z szuflady.Jak będę miał więcej czasu wrzucę też nowe.

 
Re: Pasja

Oczywiście ten bit robiony za pomocą tylko myszki,klawiatury i Fl-a,bez żadnych kontrolerów czy urządzeń sterujących tym bardziej samplera,i tu właśnie pozytywny aspekt mojej pasji-oszczędność,moim marzeniem jest sampler akai mpc 5000 plus klawisz akai mpk49,sam sampler kosztuje około 6500 więc trzeba pracować i odkładać syto heh.

 
Re: Pasja

Moją pasją jest mój Klub:) 1926!!!

 
Re: Pasja

Zenit, bardzo przyjemny bicik wysłuchałem od początku do końca , rób dalej bity bo masz talent. Ja próbowałem sił kiedyś w FL i szacun jak go ogarnąłeś, mi się nie udało :D Co do pasji, to wiele osób ma ale większość boi się dla niej wszystkiego poświęcić , a bez tego są małe szanse na jej spełnienie.



 
Re: Pasja

korekta jasiu pracuje na 4lomza



 
Re: Pasja

Pasja wymaga też motywacji,a właśnie takie słowa są motywacją dzięki mistrzu93.Tak jak mówiłem,jeden lubi szachy drugi znaczki a jeszcze inny budowanie domków z zapałek czy struganie w drewnie,pamiętajcie,nie ważne co robicie,jeśli robicie to z serca będziecie szczęśliwi,pozdro dla wszystkim pasjonatów :)

 
Re: Pasja

ho ho



 
Re: Pasja

no jakiś temat bez weselnych polecanych kebabubowych najlepszych fryzjerów co obgryzają najsmaczniej paznokcie :)

ja mam sporo pasji dużo wymieniać , mądry człowiek nigdy się nie nudzi

 
Re: Pasja

Hmm, może i inni pochwalą się swoją "zajawką" w tym temacie?
Zenit, powodzenia w ogarnianu MPC :)

 
Re: Pasja

Zenit, zapodaj swój nr gg na maila mistrzu93@gmail.com :)



 
Re: Pasja

Luknij maila

 
Re: Pasja

Człowiek bez pasji to człowiek, który już nie żyje. Każdy ma jakieś pasje i marzenia. Ale nie każdy ma odwagę je spełniać i w nich się realizować. Przeczytałam ostatnio ciekawy artykół- bohaterką jest samotnie wychowująca matka, nastoletnich synów. Po latach tłumienia w sobie pasji postanawia się w niej zrealizować. Polecam przeczytać. http://www.whystory.pl/pl/sztuka-i-kultura/teatr-i-literatura/why-story2-czas-na-zmiany-rozdz-viii-pojsc-swoja-droga.html
Pozdrawiam serdecznie.

 
Re: Pasja

Artykuł*

 
Re: Pasja

Malowanie
Podrożowanie
Rower

 
Re: Pasja

- wycieczki rowerowe
- pisanie opowiadań (o ile mam wenę) i związane z nimi rysunki
- czytanie mangi
- gotowanie
- fitness (ogólnie siłowania, bo trzeba trochę kg spalić)
- oczywiśćie czytanie książek, czytam od zawsze i staram się przeczytać przynajmniej jedna ksiązke miesięcznie. Dodam, że ostatnio kupiłem sobie czytnik ebook, co było moim odkryciem. W sieci w dobrej cenie można upolować abonamenty na ebooki.
Tak wiec czytanie książek moze być naprawdę tanie.

Joł joł

 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Ten wątek jest zamknięty 


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org