sobota, 20 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
pobicie na Dmowskiego

Widział ktoś może co się dokładnie stało?
Przechodziłem obok jak spod garaży na Dmowskiego zabierali na noszach jakiegoś faceta. Trochę policji też się zebrało.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pobicie na Dmowskiego

to pewnie cham z kownat zaniemógł

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pobicie na Dmowskiego

Spiczka w nocha wyłapał za szczekanie na forum

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pobicie na Dmowskiego

Czyżby artaras poległ a taki kozak

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pobicie na Dmowskiego

rei kvrvo - nie`dotyczy cię , to się nie interesuj, bo krowiej mordy dostaniesz :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pobicie na Dmowskiego

Oooo i jak teraz tego zamaskowanego ninję rozpoznać? Będzie coraz więcej takich akcji plus torebka babci.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pobicie na Dmowskiego

Autor: gogus (---.elomza.pl)Data: 18-04-20 20:35

Czyżby artaras poległ a taki kozak

po pierwsze nie ja zaczalem pyskowke
po drugie nie kozaczylem tylo ostrzegalem
po trzecie skoro cie tamten temat nie dotyczyl nie wiem po co wnikasz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pobicie na Dmowskiego

A może dotyczy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pobicie na Dmowskiego

to 0-22 dostał po ryju ?
w końcu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pobicie na Dmowskiego

Chcesz dać mu po ryju? Szkoda rąk to bardzo już chory typ. I nie tylko na głowę. Mam inną poważną chorobę na myśli.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pobicie na Dmowskiego

babciu kasiu, nie martw się o moje zdrowie , patrz na siebie,
ja w przeciwieństwie do ciebie nigdy nie skarżyłem się na zdrowie, bo i nie mam powodów,
napisz lepiej jakie wyniki przyniosło twoje leczenie na kręgosłup moralny, nietrzymanie moczu i upławy u znachora w Czartoryi ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pobicie na Dmowskiego

Ty się skarżyć Burku nie musisz, bo nic ci to nie da,a mi wymyśl jeszcze więcej \" chorób\" tak mało we łbie się uroiło? Poproś o jakąś morfinkę może na fazie wymyślisz więcej.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pobicie na Dmowskiego

\"To 0-22 dostał po ryju?
W końcu\"

Poczekaj trochę jak się nakręci odpowiednio,a u niego to moment szybko się odpala taki czuuubek z niego to powrzuca ci wklejki, że sam się obnaży niemiłosiernie. On tak lubi, dopisze dużo i jak jesteś kumaty to spodoba Ci się zagadka tylko nie o tym czy dostał po ryju😂

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pobicie na Dmowskiego

cham z kownat coś za mocno po ryju dostał na Dmowskiego coś mu się pier doli w głowie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pobicie na Dmowskiego

ćpun zawsze ubliża Pani Kasi pewno znów zażył i wódą zapił i teraz nie wiadomo czy nachlany czy zaćpany a potem będzie stękał ,że taki samotny i w pijanym zwidzie zobaczy Polaków płukających złoto z trupów żydów na mogiłkach a na basenie zauważy wuja dodka wel puta z karabinem z Gwiezdnych Wojen...

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org