piątek, 19 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Program do rozliczenia PIT

Jak jeszcze nie rozliczyliście się z fiskusem, zachęcam do skorzystania z programu http://www.pit.fundacjapociecha.pl przy okazji można pomóc dzieciakom z rodzin biednych i niewydolnych wychowawczo. Ta fundacja wspiera świetlice środowiskowe, maj a pod opieka dzieci od 6 do 17 lat. Dzieci mają większe szanse na rozwój, naukę, nie spędzają czasu na ulicy, poza tym mogą zjeść w takiej świetlicy ciepły posilek.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Program do rozliczenia PIT

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Program do rozliczenia PIT

Nie wiadomo komu dac ten 1 procent

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Program do rozliczenia PIT

Ludzi potrzebujących jest multum, pełno chorych dzieci, hospicja, komu byś nie przeznaczył to i tak pomożesz.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Program do rozliczenia PIT

Rozliczenie on-line jest najlepszą opcją, ale jeśli szukasz naprawdę fajnego programu, to polecam ten ze strony: https://www.podatnik.info/program_do_pit/pit-37 . Możesz go sobie pobrać, albo uruchomić go w przeglądarce. Na stronie jest też mnóstwo przydatnych informacji na ten temat.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Program do rozliczenia PIT

Ja PIT rozliczam w biurze rachunkowym, bo mam dużo rzeczy do rozliczenia (dziecko, internet i jako małżeństwo).

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org