piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Malowanie proszkowe, piaskowanie

Witam Czy jest jakiś zakład w Łomży lub okolicy, który wykona piaskowanie oraz malowanie proszkowe??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Malowanie proszkowe, piaskowanie

malowanie proszkowe, było coś w Boguszycach czy Czaplicach, jakoś tak, tamta okolica - nie pamiętam dokładnie, robiłem tam kilka lat temu, kiedyś ktoś mi to polecił ale zgubiłem namiary

może ktoś pomoże, sam też jestem zainteresowany ale teraz tam nie trafię

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Malowanie proszkowe, piaskowanie

Ooo wielkie dzięki za info, coś o tym znalazłem http://gloper.renhost.pl/10597/Profil-sc-Bakowski-J-Janicki-S-Rozdzielnie-elektryczne-malowanie-proszkowe-Boguszyce Jak tam wykonanie? Byłeś zadowolony??

jee

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Malowanie proszkowe, piaskowanie

no widzisz a ja już od kilku tygodni nosiłem się z zamiarem ustalenia tego adresu,
ciągle odkładałem pytanie do wujka google na póżniej

ja tam nie miałem problemów , zadowolony

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Malowanie proszkowe, piaskowanie

a i jeszcze pamiętam był jakiś zakład za PKS wjazd od Spokojnej , taka szutrową drogą ,
też było dobrze , tylko trochę drożej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Malowanie proszkowe, piaskowanie

chyba to było to :
PPHU Alumark Marek Karczewski
Spokojna 11
Tel.: (86) 216-33-36
....................

zadzwoń i spytaj

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Malowanie proszkowe, piaskowanie

a tu na pewno :
Gomet Karol Gontarski
Mątwica 46Nowogród
Tel: (86) 212-60- 60 lub 606-819-091

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Malowanie proszkowe, piaskowanie

toczylowski ul poligonowa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Malowanie proszkowe, piaskowanie

piaskuje wszystko maluje wszystko i nawet na dojazd jak masz duzo do piaskowania

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Malowanie proszkowe, piaskowanie

No panowie spisaliście się na medal. Dzięki wielkie bardzo, nie wiedziałem ze w moich okolicach jest tyle zakładów gdzie malują proszkowo. Musze zacząć doceniać "Polskę wschodnią"

jee

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Malowanie proszkowe, piaskowanie

Niestety, nie znam żadnego zakładu w Łomży, który zajmowałby się malowaniem proszkowym. Czasami, chcąc znaleźć wybitnych specjalistów, należy wyjechać poza granice miasta. Stronę internetową świetnej firmy, posiadającej w swojej ofercie malowanie tą metodą można znaleźć pod adresem http://www.metaltech.pl/.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Malowanie proszkowe, piaskowanie

Jeśli chodzi o obróbkę i malowanie blach to polecam skorzystać z usług firmy Energopiast https://www.energopiast.pl/ . Używają farb proszkowych epoksydowych, epoksydowo-poliestrowych oraz poliestrowych. Często korzystałem z ich oferty i zawsze jako firma z ogromnym doświadczeniem stawali na wysokości zadania.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Malowanie proszkowe, piaskowanie

Kolejny troll poleca bieda firemke

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org