czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Bilans...

Czy ktoś się orientuje ,czy w Łomży jest jakiś lekarz który robi prywatnie bilans zdrowia dziecka? Może ktoś u konkretnego lekarza wykonywał i ma namiary ? Do obecnej chwili do kilku był wykonany telefon i żaden tego nie robi.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bilans...

Słyszałem o jednym takim, który jest w tym dobry,
ale to Żyd i do tego ze środowiska LGBT ,
ty babciu Kasiu z twoją obsesją antyżydowską i nastawieniem do \"nowoczesnych \" , pozwoliłabyś alby taki typ dotykał twojego wnuka ,
czy raczej jak świadek jehowa wolałabyś aby raczej umarł, niż mu ktoś taki miałby pomóc ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bilans...

Czubku masz coś mądrego do powiedzenia? Jak zwykle nie, więc zamilcz. Wyobraź sobie durniu że moje pytanie o bilans jest napisane w imieniu kogoś innego,nie chodzi o mojego wnuka...

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bilans...

Ta przychodnia do której jest zapisane dziecko (lekarz pierwszego kontaktu lub rodzinny jak go nazywają to prowadzi)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bilans...

Tyle to ja wiem,ale jak napisałam chodzi o wykonanie go prywatnie.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org