czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
medycyna estetyczna

Dzien dobry, moj maz od dluzszego czasu zaczal lysiec. Zadne dostepne preparaty nie daly efektu, wiec pomyslalam, ze
musi udac sie na zabieg. Szukamy kliniki medycyny estetycznej, ktora sie tym zajmie. Macie jakis swoich faworytow?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: medycyna estetyczna

Większość formułowiczów po dwa lub trzy razy w roku korzysta z takich zabiegów i to za każdym razem w innej klinice, więc na pewno ktoś coś Ci poleci.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: medycyna estetyczna

bebe czasu nie oszukasz !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: medycyna estetyczna

Bebe wklej link i nie czaruj😄...A ogólnie łysi faceci także mogą być przystojni jak i ci z włosami.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: medycyna estetyczna

Natury nie oszukasz, każdemu facetowi z wiekiem włosy z czupryny spadają do uszu, nosa i na klatę. Trzeba to polubić, tak więc nie trolować i wklejać zbędnych linków.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: medycyna estetyczna

Ciekawa oferte tego typu maja na http://medycyna-estetyczna-lodz.pl/ i chyba ich wlasnie wybiore

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: medycyna estetyczna

Jestem juz po wizycie w tej klinice i po zabiegu przeprowadzonego przez Pania Sylwie Wenc http://medycyna-estetyczna-lodz.pl/sylwia-wenc/ i jestem bardzo zadowolona z jej podejscia do klienta i z wynikow zabiegu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: medycyna estetyczna

spadaj mendo z tą góvnianą firemką. odradzam w/w

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org