piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
skuteczny alergolog dziecięcy

Czy znacie dobrego i skutecznego alergologa dziecięcego?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skuteczny alergolog dziecięcy

Tak ,dr.Maksymowicz bardzo dużo osób go chwali. (na tym forum też) poszukaj w archiwum.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skuteczny alergolog dziecięcy

niestety ja odradzam ww. doktora jego metody leczenia, dieta jaką zaleca każdemu małemu pacjentowi (dziecko do 5 roku życia nie pozna podstawowych smaków), podawanie leków bez wcześniejszego skierowania na wyniki (każde dziecko dostaje takie same lekarstwa), i te śmieszne diagnozy na podstawie... no właśnie zachowania dziecka podczas trwającej 15 minut wizyty, wywiad jaki przeprowadza podczas wizyty i pytania typu: czy dziecko rozkopuje się w nocy?? jeśli tak tzn. że ma chory brzuszek...itd. Dzieciaki wyrastają z alergii a dr Maksimowicz uważa że to dzięki jego wspaniałym metodom cudownie uzdrawia pacjentów. Prawda jest taka że nie ma w Łomży dobrych alergologów, jedynie śp. dr Mierzejewski był lekarzem którego można było z czystym sumieniem polecić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skuteczny alergolog dziecięcy

Dr n. m. Cudowska - jedyna warta uwagi
Przyjmuje w Białymstoku
Mogę podać kontakt dla zainteresowanych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skuteczny alergolog dziecięcy

dr Cudowska potwierdziła diagnozę dr Maksimowicza i przepisała te same leki tylko większe dawki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skuteczny alergolog dziecięcy

polecam doktora Maksymowicza, i w 100% popieram jego diety, gdyby nie on moja bratnica w wieku 7 lat bylaby pewnie co 3 miesiace na antybiotykach a tak miala je tylko 3 razy w zyciu, i rowniez sadze ze karmienie dzieci czipsami, napojami, slodyczami nie jest dobre. ale jak komus sie nie chce gotowac obiadow tylko woli wrzucic cos do mikrofali to juz jego sprawa, najlepiej zapchac dziecku buzie paczkiem albo lizakiem ;]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skuteczny alergolog dziecięcy

polecam dr Nowowiejską, przyjmuje w Białymstoku i ma świetny kontakt z dzieckiem, potwierdziła diagnozę dr Maksymowicza ale ma trochę inne podejście do tego wszystkiego

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skuteczny alergolog dziecięcy

Białystok dr Siwik na Rzymowskiego leczy rezonansem metodą nie inwazyjną, częste wizyty na początku to minus, alergeny emitują częstotliwości, nawet na to reaguje organizm, w mojej rodzinie pomogło...a zyrtec alertec, loratidine itp to otyłość i zaburzenie chormonów

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skuteczny alergolog dziecięcy

Polecam lek. med. homeopatę 506160682

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skuteczny alergolog dziecięcy

wybłagaj, wypłacz czy jakkolwiek to zrobisz ale zdobądź skierowanie do DSK do Białegostoku do alergologa. Moje maleństwo miało straszną alergię m.in. na białko. Miał rany od drapania się, które w żaden sposób nie mogły się zagoić. W Łomży leczyłam go parę miesięcy. W Białymstoku tak naprawdę wystarczyła jedna wizyta żeby pomóc mojemu maluszkowi. Kompetentni lekarze i kompetentna pomoc.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skuteczny alergolog dziecięcy

polecam gorąco Panią dr Chomącik, przyjmuje w przychodni na Sybiraków w Łomży

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skuteczny alergolog dziecięcy

Dziękuję za porady.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skuteczny alergolog dziecięcy

czy moglambym prosic o namiary na Dr Cudowska dziekuje z gory

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skuteczny alergolog dziecięcy

Tylko nie dr Maksymowicz!W każdym przypadku rozpoznaje refluks1Nawet zwykłe ulewanie!Popieram powyższe wypowiedzi!Odstawić od piersi,mleko bebilon pepti,silne leki przeciwrefluksowe których teraz już się nie stosuje!schemat powtarza sir u każdego dziecka które widzi Pan doktor!Moje rzeczywiście miało refluks nocny,ale Z dr Maksymowicza porady nie skorzystałam,karmiłam ponad rok piersią-sama przeszłam na dietę,by pomóc dziecku a nie faszerować go lekami!Mały nie ma ślady refluksu-lubił często ssać w nocy pierś i może i miał refluks!Teraz ma 1,5roku i jest szcześliwym dzieckiem jedzącym wszystko i po refluksie ani śladu!Tylko nie dr Maksymowicz-jeżeli chcesz trafnej diagnozy-poszukaj alergologa!Ten dr chyba nie ma specjalizacji z tej dziedziny???!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skuteczny alergolog dziecięcy

Mojego synka (miał wtedy 3tyg) diagnozował dr Maksymowicz i jakoś nie stwierdził refluksu, wiec nie u każdego stwierdza. Był jedynym który bez problemu przyjechał na wizytę domową a nie kazał z dzieckiem jechać zima do niego. Za to w późniejszym okresie zdiagnozował zmiany na oskrzelach których nie wykryło 2 innych pediatrów w tym 1 osłuchujący dziecko tego samego dnia. Dr Maksymowicz jest pediatrą a nie alergologiem. A z jego zdanie po części podzielam. Co swój ugotowany obiad to nie słoik nie wiadomo do końca z czym. Słodycze tak ale nie za często i w niewiadomo jakiej ilości.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skuteczny alergolog dziecięcy

Ponawiam pytanie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skuteczny alergolog dziecięcy

Nie wiem czy szukasz alergologa w Lomży czy w Białymstoku, ale jeśli nie jest dla Ciebie problemem wybranie się na wizytę do Białegostoku, polecam konsultację w tej przychodni alergologicznej:
[ur=http://www.cmryska.pl/poradnie-specjalistyczne/poradnia-alergologiczna-dla-dzieci-doroslych/]http://www.cmryska.pl/poradnie-specjalistyczne/poradnia-alergologiczna-dla-dzieci-doroslych/

Można wybrać się tam na wizytę (terminy nie sa odległe) ale również wykonać testy alergiczne. Najlepiej na początku skonsultować się, jakie testy sa polecane.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skuteczny alergolog dziecięcy

Dobry alergolog na pewno się przyda. Kocham korzystać z wysokiej jakości usług lekarskich!!!
_____________________________
pracemagisterskiepolitologia.edu.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skuteczny alergolog dziecięcy

Daję namiar na stronę przychodni http://www.cmryska.pl/poradnie-specjalistyczne/poradnia-alergologiczna-dla-dzieci-doroslych/

https://4lomza.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org