czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Ocieplenie budynku

Ocieplenie budynku styropianem koszt robocizny 1m kwadratowego kogopolecacie a kogo omijać?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ocieplenie budynku

z tego co się orientuję to 25-30 zł to już jest tanio

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ocieplenie budynku

Cena zalezy od tego czy: towar dajesz Ty czy wykonawca

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ocieplenie budynku

zadzwoń do gościa 504806387 , 502224935

onaion

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ocieplenie budynku

studencik a gdzies ty placil lub wyczytal ta cene???ja kilka lat wstecz robilam za 45 zl-50zl

Jestem jaka jestem! Nie dbam o opinie ludzi mi Obcych.Milcze, kiedy cierpie. Zamykam drzwi, kiedy chce byc sama. Zawsze sie smieje. Marze o swiecie bez granic. Musze... ja nic nie musze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ocieplenie budynku

najgorzej jest gdy dzieci neostrady wypowiadają się o czymś o czym nie mają zielonego pojęcia

ocieplenie robiłem 2 m-ce temu, po wstępnym rozpoznaniu tematu, telefonach i e-mali do ok. 15-stu lokalnych wykonawców, wybrałem 5 -ciu, którzy na miejscu dokonali wyceny

koszt najbardziej wiarygodnego i optymalnie cenowego : 35 zł. z m2 na gotowo, ( były i tańsze ofery) z moim materiałem, uwaga: materiał najlepiej swój, hurtownia doradzi, obliczy i przywieżie na miejsce a nadmiar można zwrócić , robić tylko w tzw. SYSTEMIE. pozwoli to uniknąć kłopotów z gwarancją, - wykonawcy często aby zaoszczędzić na robocie kupują najtańsze materiały, a liczą za te droższe ,

... a i koszt tzw. boniowania - (obwódki/rowki wokół okien), ok. 25-30 zł. m/b,
... czym ciemniejszy kolor struktury, wyższa cena, na m2 nawet ok. 3-4 zł z m 2,

... robiłem w systemie KABE, tynk silikatowy, kornik 2 mm. , hurtownia Skład Podbielski Łomża, z wykonanej pracy jestem zadowolony

... orientacyjnie, wyszło mi za materiał ok. 48 zł za m2

... dodać należy koszt materiału parapetów blaszanych ok. 25 zł. m/b + 10 zł. szt.- montaż




PS:
wykonawcy nie podaję, żeby nie być posądzonym o reklamę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ocieplenie budynku

e tam czytając wasze texty to ja sam nie wiem ja robiłem swój dom i płaciłem 20-30(20zł było za przyklejenie styropianu potem kołki siatka kleje i potem wygładzenie i pomalowali podkładem i na końcu masa struktura)30zł zapłaciłem za m2 ale była bardzo skomplikowana praca masa ozdobień itd.Wydaje mi się że jak to w przysłowiu zalezy u kogo się robi z tego co wiem to krzycza nawet70zł za m2.Jak ktoś jest jeleń to się go wali w rogi.tak samo czesto ludzie kupują gotowe masy strukturalne po 300 albo i 1000za wiadro a wystarczy zeby wziac ten sam produkt biały i dolozyc pigment np u podbielskiego i bedzie 120zl i to bedzie identycznie to samo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ocieplenie budynku

ludzie, nie piszcie bzdur !

są oferty, ogłoszenia nawet na 4 lomza, można zweryfikować info -

... 1000 zł. za wiadro? synku dam ci 1000 zł jak mi pokażesz , że w Łomży wiadro kosztuje 500 , co ty na to ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ocieplenie budynku

Widzę, że niektórzy upierają się, żeby robić reklamę firmie Podbielski.

Ze zdziwieniem słucham, z jakim zapałem niektórzy namawiają na zakup materiałów w jednym konkretnym miejscu. Co prawda jestem laik i mogę nie rozumieć dlaczego firma zmieniająca dostawców średnio co dwa-trzy lata ma mieć lepszą ofertę od tych, którzy współpracują z producentami od lat nastu (może po tych dwóch-trzech latach "wypina" się na jakiekolwiek gwarancje, bo już "nie współpracuje"?????).......

Nie chcę siać plotek, ale czy to nie ta firma, w której płaci się wykonawcom "działkę" od nagonionych im klientów na materiały budowlane?
Wspomniał mi o tym niejaki Poliszynel, ale mógł się mylić....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ocieplenie budynku

zezowate szczęście jak nie chcesz podać wykonawcy,to choć podaj nr.tel.
Osobiście myślę,że to wcale nie grzech podawać namiary na kogoś konkretnego i to nieważne w jakiej branży.
Tak jakoś dziwnie się na tym forum utarło,że jak ktoś podaję namiary to robi sobie lub komuś reklamę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ocieplenie budynku

A czy ktoś was ocieplał budynek przy pomocy piany poliuretanowej? Rozmawiałem ostatnio z osobą która się zna się na budowlance i stwierdziła, że jest to klienci często się na to decydują, że jest skuteczne i trwałe. Czytam sobie o tym na tej witrynie http://izolacja-natryskowa.pl/ i poważnie się nad tym zastanawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ocieplenie budynku

Tutaj możesz tanio materiały kupić
http://www.ocieplenie.pl/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ocieplenie budynku

Ja polecam http://www.docieplenia.pl/ u mnie robili i zrobili mi wszystko dokładnie i fachowo. Już kilka lat działają na rynku i zawsze byli dobrzy i będą a wciąż nabywają doświadczenia. Polecam Wam, warto :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ocieplenie budynku

Ja polecam http://www.docieplenia.pl/ u mnie robili i zrobili mi wszystko dokładnie i fachowo. Już kilka lat działają na rynku i zawsze byli dobrzy i będą a wciąż nabywają doświadczenia. Polecam Wam, warto :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ocieplenie budynku

Witam.

Wiem, że odkopuje stary temat jednak łatwo na niego trafić więc jest można powiedzieć aktualny gdyż osoby szukające informacji dotyczącej ocieplenia budynków znajdują to forum.

Kilka postów wyżej ktoś wspomniał o izolacji pianką poliuretanową którą zainteresować się poleciłbym wszystkim inwestorom oraz tym którzy zastanawiają się nad renowacją swoich domów, mieszkań czy lokali przemysłowych.

Ocieplenie metodą natrysku pianki poliuretanowej z zastosowaniem produktów zamknięto i otwarto komórkowych to obecnie jeden z najbardziej energooszczędnych sposobów izolacji, metodą natrysku pozwala na uszczelnienie wszystkich szpar oraz zakamarków co jest nie możliwe przy klasycznych materiałach budowlanych oraz co ważne podczas izolacji nie powstają mostki termiczne. Piana posiada bardzo dobre parametry izolacyjne nadaje się również do izolacji akustycznych.

Wszystkich zainteresowanych poszerzeniem wiedzy na temat pianek poliuretanowych (PUR) zapraszam do poszerzenia wiedzy na stronie internetowej firmy: <a title=\"Pianki Poliuretanowe\" href=\"http://demilec.org\">Demilec Polska</>

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ocieplenie budynku

Witam.

Wiem, że odkopuje stary temat jednak łatwo na niego trafić więc jest można powiedzieć aktualny gdyż osoby szukające informacji dotyczącej ocieplenia budynków znajdują to forum.

Kilka postów wyżej ktoś wspomniał o izolacji pianką poliuretanową którą zainteresować się poleciłbym wszystkim inwestorom oraz tym którzy zastanawiają się nad renowacją swoich domów, mieszkań czy lokali przemysłowych.

Ocieplenie metodą natrysku pianki poliuretanowej z zastosowaniem produktów zamknięto i otwarto komórkowych to obecnie jeden z najbardziej energooszczędnych sposobów izolacji, metodą natrysku pozwala na uszczelnienie wszystkich szpar oraz zakamarków co jest nie możliwe przy klasycznych materiałach budowlanych oraz co ważne podczas izolacji nie powstają mostki termiczne. Piana posiada bardzo dobre parametry izolacyjne nadaje się również do izolacji akustycznych.

Wszystkich zainteresowanych poszerzeniem wiedzy na temat pianek poliuretanowych (PUR) zapraszam do poszerzenia wiedzy na stronie internetowej firmy: http://demilec.org



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ocieplenie budynku

W dzisiejszych czasach tak technologia się rozwinęła, że ciężko za nią nagonić i to w każdej branży tak więc jest masa sposobów na ocieplenie budynku. Jak ja ocieplałem swój dom to skontaktowałem się z tą firmą http://www.ekointegrator.pl/, dzięki rekomendacji mojego znajomego i nie żałuję dostałem konkretne informację i kalkulację, także w razie czego polecam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ocieplenie budynku

ludzie nie stać was na profesjonalną reklamę ??? bieda ....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ocieplenie budynku

Omijac daleko pana Andrzeja i Kamila z Podgórza. Z prostych ścian zrobią krzywe.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ocieplenie budynku

Ocieplanie budynku to chyba podstawa i nawet nie trzeba nikogo przekonywać, że na dłuższą metę jest to spora oszczędność na energii. Inna sprawa, że rzeczywiście najlepiej byłoby zdać się na specjalistów, ale i samemu coś na ten temat wiedzieć, choćby z zakresu mocowania na elewacjach i fasadach: http://kedu.pl/czym-mocowac-termoizolacje-i-ocieplenia-na-elewacjach-fasadach-i-dlaczego/. Wiadomo, że rodzaje ocieplania i form wprowadzania termoizolacji jest wiele, najlepiej dostosować to do potrzeb własnych i budynku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ocieplenie budynku

Ocieplanie budynku, to nie tylko styropian, to też docieplenia budynków metodą wdmuchiwania z isofloc F ( zobacz tu szczegóły: docieplenia budynków) oraz lekka izolacja natryskowa TC-417 z wełny szklanej. Jaką metodę ocieplania wybierzemy, zależy od nas. Wiadomo - ocieplenei kościołow to wybierzemy izolację natryskową. Natomiast doocieplenia stropodachów, to wybieramy metodę wdmuchiwania.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ocieplenie budynku

Polecam firmę www.remonteam.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ocieplenie budynku

Ja nie polecam ocieplać styropianem, lepsze efekty daje ocieplenie pianą pur. W przyszłości zwraca się koszt w postaci dużo mniejszych kosztów ogrzewania.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org