czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Firma/obróbka stali

Mój tato od lat pracuje jako brygadzista w jednym z przemysłów związanych z górnictwem. Dodatkowo również pomaga w załatwianiu firm, które wykonują u nich roboty dodatkowe. Ostatnio powierzono mu by znalazł firmę, która zajmie się kompleksową obróbką stali. Może polecicie mi jakąś firmę, która oprócz wysokiej jakości będzie cechować się przyzwoitą ceną?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Firma/obróbka stali

To tam u was w Zabrzu nic takiego nie znajdziesz TROLLu ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Firma/obróbka stali

Udało mi się znaleźć pomoc u http://www.laser.fabryka4x4.pl , bardzo polecam ta firmę!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Firma/obróbka stali



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Firma/obróbka stali

To pokaż to Tacie! będzie z Ciebie dumny.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Firma/obróbka stali

W kwestii stali to niech sobie jeszcze zobaczy na stronę firmy Stalesia :) Znajomy kupił tam takie wywijki do armatury przyłączeniowej bez konieczności przerabiania całej instalacji.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Firma/obróbka stali

Jak cięcie laserem czy inne działania związane z obróbką CNC to polecam Chmielewski-laser ostatnio zleciłem im projekt stojaka pod nuty dla córki szybciutko i elegancko wszystko zrobione

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Firma/obróbka stali

Kupta se jeszcze copki w wsadzcie w dupe.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Firma/obróbka stali

rychu a ja im nic nie zleciłem bo jak zlecać to profesjonalistom a nie amatorom.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org